gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Helin Avşar Mysabella'nın Yüzü Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

helin avşar haberleri mysabella sandalet

Sevgili melekler, ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar bir sandalet markasının yüzü oldu. Mysabella marka sandaletlerin tanıtım yüzü olan Avşar, geçtiğimiz gün 1 gün süren çekimlerde yer aldı. 10 farklı kıyafetle, Kuruçeşme Marina'da bir yatta poz veren Avşar'ın fotolarını, sanatçı çift Ceren Aksan-Gökhan Mumcu çekti.

Helin Avşar Mysabella'nın Yüzü Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helin Avşar delirdi

Helin Avşar delirdi

Helin Avşar delirdi Avşar kızı Ayşe Özyılmazel'den sonra Eurovision şarkısına kafayı taktı Paris Hilton’ a olan benzer yaşam tarzı ile sık sık gündeme gelen, modacılıktan, emlakçılığa, köşe yazarlığından sonra Guardianturk.com adlı haber sitesini açan Helin Avşar, Gazeteport.com adlı sitede ki köşesindeki son yazısında ise Eurovision şarkısını eleştirdi. ‘Deli’ adlı şarkı ile ülkemizi...
  2. Helin Avşar -Saçma Sapan Bir Kızdım

Helin Avşar -Saçma Sapan Bir Kızdım

SAÇMA SAPAN BİR KIZDIM! KENDİSİNİ BİR SÜREDİR MEDYADAN ÇEKTİĞİNİ SÖYLEYEN HELİN AVŞAR, MEDYA TARAFINDAN SAÇMA SAPAN BİR KIZ GİBİ GÖSTERİLDİĞİNİ ANCAK ARTIK RAHATLADIĞINI SÖYLEDİ... Star TV'de Sibel Turnagöl'ün sunduğu 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Helin Avşar, eski imajını artık sildiğini belirtti. 'Artık yazılı basının olduğu yerlere gitmiyorum' diyen Helin Avşar, daha önceki...
  3. Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

EMRAL AVŞAR’LA YAŞADIĞI APARTMANDAN TAŞINAN HELİN AVŞAR, “ANNEMİ KAYBEDİNCE O EVDE YAŞAMANIN BİR ANLAMI KALMADI. ORAYA GİTMEK BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYORDU” DEDİ... ANNESİ Emral Avşar’ı önceki hafta toprağa veren Hülya Avşar’ın, kardeşi Helin Avşar’a İstinye Park Residence’dan bir ev satın aldığı konuşuluyor.Tarabya Nurol Sitesi’nde altlı üstlü dairelerde oturduğu annesinin ölümünün...
  4. Hülya Avşar Ameliyat Oldu

Hülya Avşar Ameliyat Oldu

Geçmiş olsun Hülya Avşar diyoruz ve haberime geciyoruz kızlar :tik: Önceki gün Uludağ'da snowboard yaparken düşerek sağ bacağını kıran Hülya Avşar, kaldırıldığı Bursa Acıbadem Hastanesi'nde önceki gece saat 23.30'da ameliyata oldu. Avşar'ın bacağına platin takıldı. Hülya Avşar ise yaptığı açıklamada, "Snowboard yaparken ne olduğunu anlamadan kendimi bir anda yerde buldum. A...
  5. Helin Avşar "normal insanlara aşık olamıyorum" dedi

Helin Avşar "normal insanlara aşık olamıyorum" dedi

helin avşar, haberleri, 2011, aşkları, röportajı Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar verdiği bir demeçte "normal insanlara aşık olamıyorum" demiş. Bizde "nasıl yani, normal olmayan nasıl oluyor" diyor ve bu merakımızı gidermek için, size o haberi sunuyoruz Melek'ler:) Helin Avşar, dün gece katıldığı "Saba Tümer'le Bu Gece" programında nasıl aşık olduğunu...

Sayfayı Paylaş