gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Helin Avşar -Saçma Sapan Bir Kızdım

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SAÇMA SAPAN BİR KIZDIM! [​IMG] KENDİSİNİ BİR SÜREDİR MEDYADAN ÇEKTİĞİNİ SÖYLEYEN HELİN AVŞAR, MEDYA TARAFINDAN SAÇMA SAPAN BİR KIZ GİBİ GÖSTERİLDİĞİNİ ANCAK ARTIK RAHATLADIĞINI SÖYLEDİ...

Star TV'de Sibel Turnagöl'ün sunduğu 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Helin Avşar, eski imajını artık sildiğini belirtti.

'Artık yazılı basının olduğu yerlere gitmiyorum' diyen Helin Avşar, daha önceki yaşamını medyanın farklı gösterdiğini ifade ederek, 'Daha önce fazla rahatsız etmiyordu ve farkında da değildim. Sonra dedim ki 'Bu nereye gidiyor?'. Beni öyle bir hale soktular ki hiç bir iş yapmayan, işi gücü gezmek tozmak olan, o parti senin bu parti benim giden, saçma sapan bir kızdım, bir sene önceye kadar. Bu böyle olmayacak dedim. Bunun sonu yok. Bunları kesmek için 'Ben artık buralarda yokum' dedim. Kapatması bana düştü. Şimdi çok rahatım' diye konuştu.

Saf duygularını aptallıkla karıştırdıklarını söyleyen Helin Avşar, 'İnsanları kendim gibi görmek istiyorum. Değilse de onların kaybıdır' dedi.

Helin Avşar -Saçma Sapan Bir Kızdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helin Avşar delirdi

Helin Avşar delirdi

Helin Avşar delirdi Avşar kızı Ayşe Özyılmazel'den sonra Eurovision şarkısına kafayı taktı Paris Hilton’ a olan benzer yaşam tarzı ile sık sık gündeme gelen, modacılıktan, emlakçılığa, köşe yazarlığından sonra Guardianturk.com adlı haber sitesini açan Helin Avşar, Gazeteport.com adlı sitede ki köşesindeki son yazısında ise Eurovision şarkısını eleştirdi. ‘Deli’ adlı şarkı ile ülkemizi...
  2. Helin Avşar, yeni yayın döneminde ‘Modas’ adlı bir moda programı hazırlayıp sunacak.

Helin Avşar, yeni yayın döneminde ‘Modas’ adlı bir moda programı hazırlayıp sunacak.

Ablası Hülya Avşar’la kurduğu yapım şirketinde hazırlanacak olan program öncesinde objektif karşısına geçen Helin Avşar, henüz kanalı kesinleşmediğini söyledi. Programda alışveriş yapmanın, giyinmenin en ince detaylarını anlatacak olan Avşar, “Güzel bir ekip kurdum. Hazırlıklar sürüyor. Büyük sürprizlerim olacak” dedi. habertürk
  3. Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

EMRAL AVŞAR’LA YAŞADIĞI APARTMANDAN TAŞINAN HELİN AVŞAR, “ANNEMİ KAYBEDİNCE O EVDE YAŞAMANIN BİR ANLAMI KALMADI. ORAYA GİTMEK BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYORDU” DEDİ... ANNESİ Emral Avşar’ı önceki hafta toprağa veren Hülya Avşar’ın, kardeşi Helin Avşar’a İstinye Park Residence’dan bir ev satın aldığı konuşuluyor.Tarabya Nurol Sitesi’nde altlı üstlü dairelerde oturduğu annesinin ölümünün...
  4. Avşar Kızı Avşar oluyor

Avşar Kızı Avşar oluyor

Resmi evraklarda eski eşinin soyadı ile anılan Hülya Avşar kendi soyadına dönüyor...... ÇİLİNGİROĞLU'NU TAMAMEN SİLDİ SEKİZ YIL EVLİ KALDIĞI KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NDAN 2005 YILINDA RESMEN BOŞANAN HÜLYA AVŞAR, EVLİLİĞİNDE KULLANDIĞI “ÇİLİNGİROĞLU” SOYADINI RESMİ EVRAKLARDAN SİLDİRMEK ÜZERE HAREKETE GEÇTİ. İŞE OTOMOBİL RUHSATLARINDAN BAŞLADI. Kendi soyadını istiyor Hülya Avşar ile Kaya...
  5. Helin Avşar Mysabella'nın Yüzü Oldu!

Helin Avşar Mysabella'nın Yüzü Oldu!

helin avşar haberleri mysabella sandalet Sevgili melekler, ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar bir sandalet markasının yüzü oldu. Mysabella marka sandaletlerin tanıtım yüzü olan Avşar, geçtiğimiz gün 1 gün süren çekimlerde yer aldı. 10 farklı kıyafetle, Kuruçeşme Marina'da bir yatta poz veren Avşar'ın fotolarını, sanatçı çift Ceren Aksan-Gökhan Mumcu çekti.

Sayfayı Paylaş