gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Helin Sİnema filimi ile karşımızda

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşarın manken kızkardeşi Helin Avşar şimdide gerilim yüklü bir projede yer alıyor....
    HELİN AVŞAR BU KEZ KORKUTACAK
    HELİN AVŞAR VE SAADET IŞIL AKSOY, 'METRO' ADLI KORKU FİLMİNDE BİRARAYA GELECEK.

Tolga Demirci'nin yönettiği filmin çekimleri bir ay sonra İstanbul metrosunda başlayacak. Beyazperdedeki ilk oyunculuk sınavını korku filmiyle verecek olan Avşar, yoğun bir çalışma temposuna girdi. Film, metroda yalnız kalan ve her durakta ayrı bir dehşeti yaşayan bir kadının öyküsünü anlatıyor.

Helin Sİnema filimi ile karşımızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis... Sinema Filimi

Polis... Sinema Filimi

Bir gün, Mussano'nun msn iletisinde ''baba büyüksün'' cümlesini görünce,yine hayırlı ne yaptım ki diye düşünüp,birazda keyiften şişinmiştim.Haluk Bilginer için yazdım onu,muhteşem oynamış Polis'te deyince;buradan yola çıkarak, film üzerine üç beş kelâm daha edince , kendime çıkardığım paydan gardı düşmüş bir halde,akıl defterime notu da düşmüştüm ;Polis'e gidilecek... Film nereden...
  2. Süt Sinema Filimi

Süt Sinema Filimi

Süt Hemen hemen her hafta vizyona en az bir tane türk filmi giriyor. Bu açıkçası türk sineması için çok güzel birşey ama değişmeyen iki şey var. Birincisi yönetmen ve senaryo yazarı sürekli aynı kişi oluyor. Süt filminin Senaristi ve yönetmeni Semih Kaplanoğlu. İkinci değişmeyen şey ise Süt filmi de bir dram filmi. Sanırırım Türk sinemasının dram ve komedi dışında bir film...
  3. Babil (Babel) Sinema Filimi

Babil (Babel) Sinema Filimi

Bütün anlatmak istediğinin altını filmin sonundaki ''anlamak için dinlemelisin'' cümlesiyle kalın kalın çizen...Zannetmeler ve algılamalar:Farklı coğrafyalarda ve ona bağlı olarak o coğrafyaların yarattığı kültürlerde, davranışlara, nitelikleri anlamında ve iletişimsizlik noktasında farklı özelliklerle bakıyor da olsa, insan olmanın bedellerini her yerde benzer şekillerde ödettiğini...
  4. İz Sinema Filimi

İz Sinema Filimi

İz 2007 yılında yapılan bir filmin nasıl olupta 2009 yılında gösterime sokulduğunu anlamakta zorluk çekiyorum açıkçası. Sanırım iz filmini Türkiye'ye getirenler baya düşünmüşler vizyona soksak mı diye ve bir bakmışlar yıl 2009 olmuş. İz filmi 3D teknolojisi ile çekilen bir korku filmi ve dalında bir ilk. Açıkçası konusu güzel olsa da gerek yönetmen ve gerek oyuncular tam bir hayal...
  5. Ergenekon ile çelik karşımızda

Ergenekon ile çelik karşımızda

şarkıcı çelik nerde çıkıyor ünlü şarkıcı Çelik'te ergnekon davasından payını aldı bakalım Çelik ne ile suçlanıyor haberimizde..... ÖLDÜRÜLMEYİŞİ ŞÜPHELİ YAPTI! DOST TARİKATI LİDERİ İHSAN GÜVEN VE EŞİNİN 2004’TE ÖLDÜRÜLMESİYLE İLGİLİ DAVANIN GÖRÜLDÜĞÜ MAHKEMEYE RAPOR GÖNDEREN SAVCI ZEKERİYA ÖZ, CİNAYETİN ERGENEKON ÖRGÜTÜ TARAFINDAN İŞLENDİĞİNİ ÖNE SÜRDÜ.... Öz, Çelik Erişçi’nin, fikri...

Sayfayı Paylaş