gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Help me :)))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] HELP ME! [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Help me :)))
    koptum yaa...emegıne saglık...

Help me :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meni

Meni

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir....
  2. i'm ready to help you......

i'm ready to help you......

:):)arkadaşlar ben ing öğretmenliğinde okumaktayım ve okul 2.siyim..yurt dışında (canada'da) da öğrenim gördüm.tabiri caiz ise my english is perfect:)....yardıma ihtiyaç varsa i'm here....
  3. "imza heLp"

"imza heLp"

yaa imzam çok az karakter aLıo yardım yaaa :ang::shootout:
  4. Help me please... Yardım :(

Help me please... Yardım :(

Meleklerim fransızca öğrenmek istiyorum sadece bi kaç kelime biliyorummm başka bişi bilmiyorum acaba internetten öğrenebileceğim bi yer varmı ?? veya kolay öğrenebileceğim bir formül ???:dans: Help pleaseeee... Fransızca öğrenmek istiyorum ben pleasee :ezerim:
  5. Meme Protezi

Meme Protezi

meme protezi nedir,meme protezini kimler kullanabilir,meme protezi ,meme protezi nasıl kullanılır,mastektomi sonrası meme protezi,meme protezi ameliyatı,meme protezi fiyatı,meme protezi çeşitleri Protez; olmayan bir şeyin yerini doldurmaktır. Meme protezi ameliyat nedeniyle memesi alınan veya estetik kaygısı olan bayanlara yapılan bir işlemdir. İki türlü protez vardır; kas altı ve kas...

Sayfayı Paylaş