gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hem anlamlı hem özlü nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anlamlı oyun nickleri karşılıklı kapak sözler anlamlı kapak nickler 2010 özlü sözler tarihi Anlamlı ve güzel sözlerden oluşan nickler arıyorsanız bu nickler tam sizlik aradığınız özlü sözler burda

*SEN piyonsun SENİ KAYBEDERSEM iki PUANIM GİDER...Ben ŞAHIM beni kaybedersen oyun BİTER..!

*Cehenneme Giden Yolda Yürümek KoLaydır..!

*aRTiSt mi ? DeiLim ama ''muhte$em oLMAK'' kanımda war..!

*Hep yarım kaldı sevgilerim ve hep yalandı sevenlerim!!!

*$évDiqDe né oLDu. * éFé$ zenqin oLDu

*Aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET, sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R ...

*Sen beni,benim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

*Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

*Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!

*ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!

*~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak
    Varken, Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

*Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...

*Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

*HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil ,virgül koydum öyküme.....

*ÇOKTAN UZAKLAŞTIM BIRAKTIM BİR YERLERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRLAT KENDİNİ BANA....!

*Seni özlüyormuyum, özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

*'Sewmek ßeni ßırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DeqiL,Gittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir'!!!

*üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar!!!

*KaLbİm ****StE RuHuM SoN NeFeStE!!!

*Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!

*!...нαуαттα єη α¢ι ѕєу ;ιηѕαησgℓυηυη уαѕαм ѕυяє¢ιη∂єкι кα¢ιямιѕ σℓ∂υgυ ƒιяѕαтℓαя∂ιя...!

*׺°”˜`”°º× ιηѕαη gєηçℓιgιη∂є ögяєηιя, уαѕℓαη∂ιgιη∂α αηℓαя ׺°”˜`”°º×

*ιηѕαηιη уαραвιℓє¢єgι єη вüуüк ƒєηαℓιк, кєη∂ιѕιηє σℓαη güνєηιηι кαувєтмєѕι∂ιя

*кαℓвιη, мαηтιgα ѕιgмαуαη αуяι вιя мαηтιgι ναя∂ιя

*...кєѕкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє...

*..кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя...

Hem anlamlı hem özlü nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
  3. Hem güzellik hem sağlık

Hem güzellik hem sağlık

limon servi bakımı Dostumuz olan yağlarla sağlık kazanalım. Buğu Kaynar su dolu büyük bir kaba, iki-üç damla yağ damlatılır. Beş-on dakika derin nefes alarak buğu banyosu yapılır. Sivilceli cilt için ardıç, nezle ve soğuk algınlığı için okaliptüs yağları kullanılabilir. Aromatik zayıflama yağı Lavanta, adaçayı, biberiye, nane gibi bitki özlerinin harmanlanmasıyla elde edilen bu yağ;...
  4. Hem Gerçek Hem Mecaz Anlamlı Atasözleri

Hem Gerçek Hem Mecaz Anlamlı Atasözleri

hem gerçek hem mecaz anlamlı atasözleri hangileri nelerdir listesi örnekler ile ilgili bilgiler burada melekler Türk dili atasözü açısından çok zengindir melekler :) Her ne kadar tedavülden kalkan atasözlerimiz olsa da.. Atasözlerimizin kimisi sadece mecaz anlam içerir,kimisi de hem gerçek hem mecaz anlam ihtiva eder.Şimdi vereceğimiz örnekler de hem mecaz hem gerçek anlam taşıyan...
  5. Hem sandalye hem kale

Hem sandalye hem kale

İlginç sandalye tasarımı Kale sandalye modeli Bu kale sandalye modeli ile canınız sıkılmayacak. Arkadaşınız ile hem oturup hem de kaleye şut atma denemeleri yapabilirsiniz. Tasarım sandalye modelleri arasında en eğlenceli olan tasarım bu sanırım.

Sayfayı Paylaş