gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hem atkı hem kazak

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İtalyan Sartoria Vico’ nun sciarpone adlı yeni ürünü[​IMG] yaratıcı tarzıyla[​IMG] hem yün atkı hem de kazak olarak kullanabileceğiniz çok özel bir tasarım

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hem atkı hem kazak
    çok ilginçmiş ben onu giyerken dolanırım ama yaa deli gömleği gibi bişe olurdu herhalde :D:D

teşekkürler mawicim..

hem atkı hem kazak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem yün atkı hem kazak

hem yün atkı hem kazak

İtalyan Sartoria Vico’ nun sciarpone adlı yeni ürünü, yaratıcı tarzıyla, hem yün atkı hem de kazak olarak kullanabileceğiniz çok özel bir tasarım
  2. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
  3. Hem atkı hem fular 'Snood'Lar..

Hem atkı hem fular 'Snood'Lar..

snood atkı erkek snood erkek modelleri yapımı Meleklerim snood aslında ne tam atkı, ne de tam fular. İkisi arası bir aksesuar. Esnek yapısı ve çok farklı kombin seçeneklerine uyum sağlamasıyla modanın yaratabileceği sezonun en heyecan verici tasarımlarından biri. Pratik ve kolay, hem de boynunuzda her daim sıcaklığı hissettiriyor. Trençkot, gömlek, bluz, elbise, sweat-shirt’lerin üzerinde...
  4. Hem güzellik hem sağlık

Hem güzellik hem sağlık

limon servi bakımı Dostumuz olan yağlarla sağlık kazanalım. Buğu Kaynar su dolu büyük bir kaba, iki-üç damla yağ damlatılır. Beş-on dakika derin nefes alarak buğu banyosu yapılır. Sivilceli cilt için ardıç, nezle ve soğuk algınlığı için okaliptüs yağları kullanılabilir. Aromatik zayıflama yağı Lavanta, adaçayı, biberiye, nane gibi bitki özlerinin harmanlanmasıyla elde edilen bu yağ;...
  5. Hem sandalye hem kale

Hem sandalye hem kale

İlginç sandalye tasarımı Kale sandalye modeli Bu kale sandalye modeli ile canınız sıkılmayacak. Arkadaşınız ile hem oturup hem de kaleye şut atma denemeleri yapabilirsiniz. Tasarım sandalye modelleri arasında en eğlenceli olan tasarım bu sanırım.

Sayfayı Paylaş