gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hem ayakkabı hem terlik!!!Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hem ayakkabı hem terlik rüyada kuş vurmak ayakkabı terlik nasıl yapılır [​IMG] [​IMG]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Hem ayakkabı hem terlik!!!Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa
    süperler yaaaa emeğinize sağlık adminim

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ilginç tasarım akıllıca ama bi o kadarda komik:D

4. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten bir taşta iki kuş:haha:

Hem ayakkabı hem terlik!!!Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bengü Uludağ'da Bir Taşla İki Kuş Vuruyor

Bengü Uludağ'da Bir Taşla İki Kuş Vuruyor

Hem Tatil Hem İş:) Uludağ’a gelen Pop şarkıcısı Bengü, sevgilisi Akın Altan ile hem tatil yapıyor, geceleri de sahneye çıkarak para kazanıyor. Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden biri olan Uludağ, ünlüleri ağırlamaya devam ediyor. Uludağ’ın konukları arasında pop şarkıcısı Bengü de bulunuyor. Sevgilisi Akın Altan ile Uludağ'da kalan ve geceleri sahneye çıkan Bengü, “Hem...
  2. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  3. hem inceldim hem çıkolata gibi oldum ;)

hem inceldim hem çıkolata gibi oldum ;)

bu ay tanıştığim bi ürün sun slim pek inanarak almasamda denedim ve gördüm sonuç harikaaaaaa.... sürdüğünüz andan itibaren bronzlaşmaya başlıyorsunuz ve güneşinde etkisiyle 2 gün içinde 1cm inceldimmm mükemmel bi ürünnnnn herkese tavsiye ederim ;)
  4. İlişkinizde Bunları Yapın Kazanan Hem Siz Olun Hem Aşkınız Olsun....

İlişkinizde Bunları Yapın Kazanan Hem Siz Olun Hem Aşkınız Olsun....

Duygusal İlişkilerde Yapılması Gerekenler İlişkinizde Yapılması Gerekenler İlişkiler çoğu zaman neden bitiyor hiç düşündünüz mü? Ya yanlış anlamaktan ya da hiç karşınızdakini anlamamaktan kaynaklanıyor...Ya yeterince dinlemiyorsunuz ya da gerekli sorular sormuyorsunuz...Tanımayı denemiyorsunuz yani...İşte sağlam ilişkiler için size 4 altın öneri bunları yapın kazanan hem siz hem aşkınız...
  5. Seren Serengil İçin İki Heyecan Bir Arada Hem Hamilelik Hem Nişan....

Seren Serengil İçin İki Heyecan Bir Arada Hem Hamilelik Hem Nişan....

Seren Serengil Haberi Seren Serengil Nişanlanıyor Seren Serengil Demet Akalının düğününde evlenecek mi sorularını aklımıza getirmişti biliyorsunuz ki.Seren Serengil sevgilisi Oğuz Aşçı ile yollarını ayırmıştı ama daha sonra yine birleştiler.Hamile mi değil mi soruları da sorulmuştu..Evet hamile olduğu ortaya çıktı ve ardından bir açıklamada bulunmuştu Seren Serengil bebek var ama teklif yok...

Sayfayı Paylaş