gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hem aydınlatma hem de vantilatör

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

aydınlatma modelleri Vantilatörlü aydınlatma
    Sıcak yaz günlerinde evlede en çok ihtiyacımız olan şey soğutma sistemi oluyor. Bu aydınlatma modeli soğutma işini yapıyor. Vantilatörlü aydınlatma olan bu avize hem şık hem de fonksiyonel.

Hem aydınlatma hem de vantilatör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı

Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı

Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı • Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı 0-9 yaş tüm bebek ve çocuklara yapılan aşı, streptococcus pneumoniae adlı bakterinin neden olduğu baktere İlgili Bağlantılar emi (kanın enfeksiyonu), menenjit (beyin ve omuriliği örten zarların enfeksiyonu) ve sepsisten (kanda, şok ve organ yetersizliğiyle bağlantılı enfeksiyon) koruyor....
  2. hem itiraf ediyor hem de desteklerınız beklıyorum

hem itiraf ediyor hem de desteklerınız beklıyorum

merhaba.ben lıseye gıden genc bır kızım...itirafım ıse aşık olmus olmam...ama bunu dıgerlerınden farklı kılan cok onemlı bır ayrıntı var. ben ögretmenıme asıgım... aylardır bu gercegı ıtıraf etmekten kacınıyorum kendıme.son bır aydır ıse ıtıraf etmıs durumdayım.onceden okula bakımlı gıderdım,kıloma dıkkat ederdım,sacımı yapardım ama artık hıc yapmıyorum.cok salas gıdıyorum.bunun sebebı ıse...
  3. Hem ayna, hem çerçeve, hem de takı dolabı

Hem ayna, hem çerçeve, hem de takı dolabı

Aynalı takı dolabı Takı saklama çözümleri Takılarınızı mufaza etmek için takı askısı arıyorsanız ve aynı zamanda aynayada ihtyiacınız varsa bu fonksiyonel aynalı takı dolabı tam da size göre meleklerim. Aynanın yan tarafında bulunan çerçeveler ile aynaya baktıkça anılarınızı ve sevdiklerinizi de görme imkanı bulacaksınız.
  4. Hem Sticker hem de saat

Hem Sticker hem de saat

Duvar saati modelleri Sticker saatler Farklı bir duvar dekorasyonu yaratmak istiyorsanız sticker duvar saatlerini kullanabikrsiniz. Bu saat modelleri her traz dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Hem saati öğrenin hemde mekanınız hoş bir görünüm kazansın.
  5. Hem bisiklet hem de bebek arabası

Hem bisiklet hem de bebek arabası

Bebek arabası modeli Farklı tasarımlar İlginç tasarım sevenlere başka bir örnek bu bisikletli bebek arabası modeli. Annenin çocuğunu daha hzlı taşımasına olanak sağlayan bu icat oldukça yaratıcı.

Sayfayı Paylaş