gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hem dayanıklı hem şık…

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Profilo son model çamaşır makinesi tasarım ve modern görünüme özen gösterenlerin beğenisine sunuluyor. Çift su girişi bulunan :):):):)lik renkli yeni model, derinlemesine temizliği maksimum enerji tasarrufuyla birleştiriyor. Dayanıklılık özelliğiyle öne çıkan Profilo, son model çamaşır makinesinde tasarım ve görüntüyü de ön plana çıkararak mükemmeli hedefleyenler için ideal bir seçenek sunuyor. Çift su girişi bulunan :):):):)lik renkli yeni model aynı zamanda, derinlemesine temizliği maksimum enerji tasarrufuyla birleştiriyor. %10 ekstra tasarruf sağlayan A+ çamaşır makinesindeki devir hızını belirleme fonksiyonu, yıkama sırasında sıkma sürecini kontrol ediyor.

LED’li program akışı özelliği bulunan Profilo çamaşır makinesi CM1220HGTR, dijital gösterge ile kalan yıkama süresini haber verirken erteleme özelliğiyle de azami 19 saate kadar yıkamayı durdurabiliyor. Böylece çamaşır yıkama süresi kişilerin günlük programına göre ayarlanarak kullanıcısının kontrolü altına giriyor.

Ön yıkama ve yoğun yıkama özelliğini kullanıcılarına bir arada sunan Profilo çamaşır makinesi, 15 ayrı yıkama programı ile farklı ihtiyaçlara uygun kullanım olanağı sağlıyor. Çamaşırları derinlemesine temizlenirken, kırışık azaltma özelliği ile kadınların en sıkılarak yaptıkları ütü işini de kolaylaşıyor. Ekstra su tuşu ise daha fazla su ile yıkanması gereken narin çamaşırlar için pratik bir çözüm sunuyor

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hem dayanıklı hem şık…
    şu gri olanlar çok güzel ya gerçektende şık eline sağlık

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Hem dayanıklı hem şık…

ewet gri güzel duruyor yaa

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bnde istiom bundan:tsk:

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bi siparisde bana:D

6. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlıık

7. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    emeğinize sağlık benimde çoğu gridir

Hem dayanıklı hem şık… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem renkli, hem şık, hemde sportif çantalar

hem renkli, hem şık, hemde sportif çantalar

sportif çantalar birbirinden sportif,şık ve renk renk bu çantalara bayılacaksınız.Buyrun yakından bakın;
  2. Blue Jeanlar hem asi hem çok şık

Blue Jeanlar hem asi hem çok şık

HEM ASİ HEM ÇOK ŞIK Blue jean ya da daha çok söylenen adıyla kot pantolon genç yaşlı herkesin vazgeçilmez giyeceği. Elbette gösteri dünyasının ünlülerin de... Bazen günlük yaşamda bazen katıldıkları bir davette bazen de bir fotoğraf çekiminde kot pantolonla görüntüleniyor ünlüler. İşte "asla kot pantolonumdan vazgeçmem" diyen bu giysile hem çok asi hem de çok seksi görünen...
  3. Hem Şık Hem Zarif Bilezikler

Hem Şık Hem Zarif Bilezikler

Takı takmayı seviyorsunuz ama abartıdan hoşlanmıyorsunuz. Taktığınız takının hem sade ve zarif hemde şık olmasını tercih ediyorsunuz. O zaman bu bilezikler tam size göre :)
  4. Hem şık hem rahat!!!

Hem şık hem rahat!!!

Merhaba sevgili meleklerim bu gün kendime spor ayakkabı aldım :)Benim tercihim şık ve narin duran ayakkabılardan yana.Spor bile olsa kalın tabanlı kaba saba şeyleri sevmiyorum.Bakın aldığım ayakkabı bu :) Sizce nasıl hanımlar :)Şahsen ben çok sevdim hatta hafif uzun kumaş bi pantolanla bile olur sanki siz ne dersiniz???
  5. Hem kullanışlı hem şık bambu havlular

Hem kullanışlı hem şık bambu havlular

Bambu havlu modelleri BAmbu havlu avantajları Havlu sektöründeki yenilik olan bambu havlu modelleri, yıkandıktan sonra sertleşmeme hem yumuşak kalma ve su emiciliğinin iyi olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ayrıca bambu bornoz takımları ve nevresim takımları de yıkamadan sonra sertleşmeme sebebi ile tercih edilmektedir. http://www.meleklermekani.com/imagehosting/114.JPG-337.jpg[/IMG

Sayfayı Paylaş