gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hem derdimsin hem dermanım!!!!

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın...

üzersin...
    ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim....

melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    :f040::f040::f040: ben derim eşim olmasa naparım benn..Rabbim ayırmasın..aminnnnnn

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben diyorum evet evet :D
    hem mutluluk hemde mutsuzluk :)

4. cücük

cücük Forum Okuru

Benim esimde hem derdim hem dermanimdir.... beni bilen derdimi bilir... dermanimda onda.....
    Bitanem... hem derdimsin hemde dermanim

hem derdimsin hem dermanım!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  3. Hem gözlüklü hem güzel

Hem gözlüklü hem güzel

gözlüklü bayan fotoları gözlüklü sanatçılar fotolar ŞAHSEN BENİ YAKINDAN İLGİLENDİREN BİR KONU GÖZLÜK KULLANIRKEN MAKYAJ YAPMAK BASLI BAINA BİR DERT DİYEBİLİRİM ÇOK MECBUR KALMADIKÇADA YAPMAM. YOK GÖZLÜKLERE BULASIR YOK GÖZLERİM BELLİ OLMAZ DİYE KAFAYI YEMEDE DUR :laugh::laugh: İŞTE İŞİN PÜF NOKTALARI Gözlük takarken güzel gözlerinizi ortaya çıkaracak şekilde makyaj yapmakta zorlanıyor...

Sayfayı Paylaş