gebe
  1. 1000nur

1000nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hem inceldim hem çıkolata gibi oldum ;)

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında 1000nur tarafından paylaşıldı.

bu ay tanıştığim bi ürün sun slim pek inanarak almasamda denedim ve gördüm sonuç harikaaaaaa.... sürdüğünüz andan itibaren bronzlaşmaya başlıyorsunuz ve güneşinde etkisiyle 2 gün içinde 1cm inceldimmm mükemmel bi ürünnnnn herkese tavsiye ederim ;)

hem inceldim hem çıkolata gibi oldum ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstedİm Kİ Denİz Gİbİ Olsun, Hem SiĞ Hem Derİn"

İstedİm Kİ Denİz Gİbİ Olsun, Hem SiĞ Hem Derİn"

İSTEDİM Kİ DENİZ GİBİ OLSUN, HEM SIĞ HEM DERİN" Türk Rock müziğinde kendine özgü vokal tekniği, farklı ve yenilikçi tavrı ile yer edinen Nev, 3. stüdyo albümü Işığım ve Gölgem�i Pasaj Müzik etiketi ile yayınladı. Işığım ve Gölgem, Nev ve Naim Korudağ prodüktörlüğünde 1,5 yılda hazırlandı. 12...
  2. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hem derdimsin hem dermanım!!!!

hem derdimsin hem dermanım!!!!

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın... üzersin... ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim.... melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????
  4. Hem Dolap Hem Yatak

Hem Dolap Hem Yatak

hem dolap hem yatak yatak dolap olan olan yataklar yataklar Çoğu zaman çocuk odaları öylr bir dağılırkı adım atacak yer bulamayız... Böylesi dar mekanlar için birkaç pratik fikir... :)
  5. İlişkinizde Bunları Yapın Kazanan Hem Siz Olun Hem Aşkınız Olsun....

İlişkinizde Bunları Yapın Kazanan Hem Siz Olun Hem Aşkınız Olsun....

Duygusal İlişkilerde Yapılması Gerekenler İlişkinizde Yapılması Gerekenler İlişkiler çoğu zaman neden bitiyor hiç düşündünüz mü? Ya yanlış anlamaktan ya da hiç karşınızdakini anlamamaktan kaynaklanıyor...Ya yeterince dinlemiyorsunuz ya da gerekli sorular sormuyorsunuz...Tanımayı denemiyorsunuz yani...İşte sağlam ilişkiler için size 4 altın öneri bunları yapın kazanan hem siz hem aşkınız...

Sayfayı Paylaş