gebe
  1. a$ık

a$ık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hem itiraf ediyor hem de desteklerınız beklıyorum

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında a$ık tarafından paylaşıldı.

merhaba.ben lıseye gıden genc bır kızım...itirafım ıse aşık olmus olmam...ama bunu dıgerlerınden farklı kılan cok onemlı bır ayrıntı var. ben ögretmenıme asıgım... aylardır bu gercegı ıtıraf etmekten kacınıyorum kendıme.son bır aydır ıse ıtıraf etmıs durumdayım.onceden okula bakımlı gıderdım,kıloma dıkkat ederdım,sacımı yapardım ama artık hıc yapmıyorum.cok salas gıdıyorum.bunun sebebı ıse kendımden kacıyor olmam sanırım.kendıme umıt vermek ıstememem...onunla sureklı sakalasıyoruz,ben hep bozuyorum,ama once o baslatıyor ben galıp gelıyorum.okulda onu bozabılen nedır ogrencılerındenmısım oyle soyledı...
    tum ogrencılerıne yakın,samımı bırı.yerını bılıyor,cok ıyı bır ogretmen.ama ben,kahretsın kı ben asıgım...kımseye acamıyorum bunu.cunku bu yasak bır sey.o benden 17 yas buyuk.ama mesele yas degıl,mevkı farkı...o ogretmen ben ıse ogrencısıyım...ne yapmalıyım,ondan vazgecmek ıstemıyorum.ama nasıl davranacagımı hıc bılmıyorum.ınsan cok sever;fakat askı bır kez yakalar...ben yakaladım.bu bır hayranlık degıl.delı gıbı kıskanıyorum...resmen sevgılım gıbı kıskanıyorum...
    yardım edın kardesınıze,lutfennn:cry::uhu:

2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ah tatlım bu sadece bi hayranlık lisedeyken bi çok kız yasıyo bu durumu bende yasamıstım seninki gibi bi olay hatta sanıyorum öğretmenimde benimle ilgileniyodu lise 1deyken yasadım bunu ögretmenmn ben 2.sınıftaykn tayini çıktı baska okula sonra ben mezun oldum hocam ewlendi aradan yıllar gecti arada yine konusurum o hocamla o yine yakınlık kurmaya çalısır ama ben hep uzak durdum olması gerektigi gibi..
    seninde yapman gereken bu uzak durmak...

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bu bence cogumuzun basindan gecti ama emin ol belirli birseyden sonra ask olmadini anlicaksin

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım hiç korkma bu yaşlarda olur adeta canım yanar onun yanında deilsin diye ama hayranlık bu ulaşamayacağını bıle bıle ....

5. nazlıkız

nazlıkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ya daha yaşın çok küçük senin aşk zannettiğin şey sadece hoşlanma hepimizin başından geçti zamanında buna benzer şeyler. Birgün hiç ummadığın beklemediğin bir anda çıkacak karşına aşk o zaman ne denek istediğimiz anlayacaksın. Boşuna üzme kendini canım

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Tamda sevgiyi aşkı anladığımız kanımızın kaynadığı lise dönemleri..Kendini üzmene gerek yok bak arkadaşlarımda aynı şeyleri söylemiş..Sadece Ümitlenme derim bunun geçici bir durum olduğunu bil:)Senin öğretmenine birtakım duygular beslemen doğal karşılanabilir.. Bu çocuksu ve saf duygular buluğ çağının dürtülerindendir… ;)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim bu da gelir,gecer.Geldigini nasil anlamadiysan gectiginide anlamazsin,hayatina yasitin olan biri girer ve gecmis gecmiste kaliverir.Simdi sana zor gelsede sonradan bunlari tatli bir tebessum ile hatirlayacaksin,yada hatirlamak icin hafizani zorlayacaksin,daha yolun basindasin.

8. Nuru'M

Nuru'M Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de başıma gelmişti bu olayy lise 2 de aşık olmuştum bendee..(aşık olduğumu sanmıştım ) lise bitine kadar hiç vazgeçmedimm çok aşık olduğumu asla unutamayacağımı düşünürdümm..onun içinn günlerce ağlardımm..ama lise bitip üniversiteye başlayınca herşy çok değişti..aslında bunun sadece bi hayranlık olduğunu anladımm..sende unutursun bunun aşk değildee büyükk birr hayranlıkk olduğunu anlman çok yakındır tatlımm..üzme kendini fazla..

9. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Ya güzelim benden 17 yaş büyük diyorsun.Sen 17 olsan bu adam 34 .Evli barklı değil mi bu adam?Eğer evli ise bu söylediklerin hiç olmadı derim ben.Gençsin anlarım ama eğer böyle birşeyde varsa tatsız olur.
    Ayrıca inan senin yaşlarında insan o an aşık olduğu kimseden başka kimseye aşık olamayacağnı düşünür.Ama öyle değil.Hepimiz geçtik bu yollardan.
    Birde belitmek isterimki birileri anlarsa,öğretmenini de zor durumda bırakırsın.Adamın seninle espri yapması ve yakın durması seninle bu denli ilgilendiği anlamına gelmez ki canımcım.Bence kendini çok kaptırma gelir geçer bunlarrrrrrr.

10. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Karsılıqlı bır sevqı muhabbetı olsa sonuna kadar qıt derım kardesım ama senı de yalnıs yonlendırmek ıstemem hakkında haırlısı neyse o olsun duyqularını bı kenara at mantıqın senı doqru yola cıkarıcak emınım allah yardımcın olsun.

11. nessli

nessli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım ya sakın sıkma kendini şuan bize eminim her yazılan cvp okuduğunda hayr ya bu öyle değilben aşığım diyosundr.Ama değil be canm bu duyguyu yaşamayan yokki.:)Herkes aşık olduğunu onsuz yaşayamayacağnı düşünüyor aradan zamn geçiyo ya o çok sevip hayran kaldımız öğretmenimz gitmiş yada biz okuldan ayrılmışz hayatımıza gerçek aşk girmiş ve sonuç şimdi gülerek anlatıyorz sende öyle yapıcaksn aklına geldiğinde tebessümle bahsediceksn işte ozamn anlıycaksınki yaşadığn aşk değil sadece büyük kocamaaaaaaaaaaaaan bi hayranlık üzme kendini nolur kıyamm sana canm umarm biran evvel bu duygudan kurtulur normal hayatına dönersn çünkü bu ilgi senn derslerini ve sonuçta geleceğini etkiliycek.

12. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    mezun olunca geçer gider merak etme hahaha

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

[millet kafayı demiş hiçte degıl gayet normal okul yıllarında olan seyler bunlar

hem itiraf ediyor hem de desteklerınız beklıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı

Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı

Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı • Hem çocukları hem de yetişkinleri koruyan aşı 0-9 yaş tüm bebek ve çocuklara yapılan aşı, streptococcus pneumoniae adlı bakterinin neden olduğu baktere İlgili Bağlantılar emi (kanın enfeksiyonu), menenjit (beyin ve omuriliği örten zarların enfeksiyonu) ve sepsisten (kanda, şok ve organ yetersizliğiyle bağlantılı enfeksiyon) koruyor....
  2. Hem ayna, hem çerçeve, hem de takı dolabı

Hem ayna, hem çerçeve, hem de takı dolabı

Aynalı takı dolabı Takı saklama çözümleri Takılarınızı mufaza etmek için takı askısı arıyorsanız ve aynı zamanda aynayada ihtyiacınız varsa bu fonksiyonel aynalı takı dolabı tam da size göre meleklerim. Aynanın yan tarafında bulunan çerçeveler ile aynaya baktıkça anılarınızı ve sevdiklerinizi de görme imkanı bulacaksınız.
  3. Hem Sticker hem de saat

Hem Sticker hem de saat

Duvar saati modelleri Sticker saatler Farklı bir duvar dekorasyonu yaratmak istiyorsanız sticker duvar saatlerini kullanabikrsiniz. Bu saat modelleri her traz dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Hem saati öğrenin hemde mekanınız hoş bir görünüm kazansın.
  4. Hem aydınlatma hem de vantilatör

Hem aydınlatma hem de vantilatör

aydınlatma modelleri Vantilatörlü aydınlatma Sıcak yaz günlerinde evlede en çok ihtiyacımız olan şey soğutma sistemi oluyor. Bu aydınlatma modeli soğutma işini yapıyor. Vantilatörlü aydınlatma olan bu avize hem şık hem de fonksiyonel.
  5. Hem bisiklet hem de bebek arabası

Hem bisiklet hem de bebek arabası

Bebek arabası modeli Farklı tasarımlar İlginç tasarım sevenlere başka bir örnek bu bisikletli bebek arabası modeli. Annenin çocuğunu daha hzlı taşımasına olanak sağlayan bu icat oldukça yaratıcı.

Sayfayı Paylaş