gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hem merdivenlik hem duvar rafı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Merdiven dekorasyonu fonsiyonel merdiven modeli
    dubleks bir evim olsa farklı merdiven tasarımları seçerdim. Ama bu merdiven modeli en kullanışlı model sanırım. Duvar raflı merdiven modelini aynı zamanda kitaplık olarakta kullanmak mümkün.

Hem merdivenlik hem duvar rafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
  3. Hem güzellik hem sağlık

Hem güzellik hem sağlık

limon servi bakımı Dostumuz olan yağlarla sağlık kazanalım. Buğu Kaynar su dolu büyük bir kaba, iki-üç damla yağ damlatılır. Beş-on dakika derin nefes alarak buğu banyosu yapılır. Sivilceli cilt için ardıç, nezle ve soğuk algınlığı için okaliptüs yağları kullanılabilir. Aromatik zayıflama yağı Lavanta, adaçayı, biberiye, nane gibi bitki özlerinin harmanlanmasıyla elde edilen bu yağ;...
  4. Hem sandalye hem kale

Hem sandalye hem kale

İlginç sandalye tasarımı Kale sandalye modeli Bu kale sandalye modeli ile canınız sıkılmayacak. Arkadaşınız ile hem oturup hem de kaleye şut atma denemeleri yapabilirsiniz. Tasarım sandalye modelleri arasında en eğlenceli olan tasarım bu sanırım.
  5. Çerçeveli duvar rafları hem çok şık hem çok farklı

Çerçeveli duvar rafları hem çok şık hem çok farklı

Çerçeveli duvar rafı Duvar rafı modelleri Dekorasyonda farklılığı seviyorsanız çerçeve dolu duvarlar ile farklı ama hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün. Çerçeveli duvar rafı modelleri de oldukça farklı ama modern bir görünüme sahip.

Sayfayı Paylaş