gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hem rahat hem de stil sahibi görünmenin anahtarı: Şık-salaş görünüm

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

salaş giyim salaş ne demek giyim markaları nedir modelleri
    Hem rahat hem de stil sahibi görünmenin anahtarı: Şık-salaş görünüm!

Sezonun vazgeçilmezlerinden biri olan bu trendin ünlü takipçileri arasında Sienna Miller da var...

Renkleri, dokuları, tarzları birbirine uydurmak için kasma devri neyse ki sadece 80'lerde kaldı. O zamanlar eğer pembe ruj sürüldüyse, çanta da, ayakkabılar da pembe olmalıydı, başka türlüsü kelimenin tam anlamıyla rüküşlük demekti. Abartılı vatkalar, füzo taytlar, saç bantları dönemin en gözde rengi pembe veya fuşya olmazsa modadan anlamaz damgasını yerdiniz hemen!

90'lı yıllara gelindiğinde yavaş yavaş minimalizmin etkileri görülmeye başlandı. Artık abartının had safhada olduğu bir dönem sona ermiş, yerine babetlerin bile baştacı edildiği yeni bir akım esmeye başlamıştı moda dünyasında. Her şey fazla beyaz, her şey fazla sakindi ve her şey fazlalıktı...

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hem rahat hem de stil sahibi görünmenin anahtarı: Şık-salaş görünüm

emeğine sağlık canımm

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hem rahat hem de stil sahibi görünmenin anahtarı: Şık-salaş görünüm

çok hoş bence hele sondaki bebekli tam benim annelik tarzım :laugh::laugh::laugh: emegine saglık adminim

Hem rahat hem de stil sahibi görünmenin anahtarı: Şık-salaş görünüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem şık hem rahat!!!

Hem şık hem rahat!!!

Merhaba sevgili meleklerim bu gün kendime spor ayakkabı aldım :)Benim tercihim şık ve narin duran ayakkabılardan yana.Spor bile olsa kalın tabanlı kaba saba şeyleri sevmiyorum.Bakın aldığım ayakkabı bu :) Sizce nasıl hanımlar :)Şahsen ben çok sevdim hatta hafif uzun kumaş bi pantolanla bile olur sanki siz ne dersiniz???
  2. Yaz Ayları İçin Hem Şık Hem Tiril Tiril Rahat Elbiseler

Yaz Ayları İçin Hem Şık Hem Tiril Tiril Rahat Elbiseler

Yazlık Tiril Tiril Elbise Modelleri Elbiseler Yazlık Tiril Tiril Sevgili melekler ve sayın misafirlerimiz, yaz aylarında en çok tercih edilen giyim yazlık tiril tiril elbise modelleridir. Sıcaklığın daha az hissedileceği bu hem şık hem rahat elbiseler hemen hepimizin tercihi. Bu yazımızda da siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için şık ve ferah elbiseler yazlık tiril tiril...
  3. Jelly Lastik Sandalet Modelleri Hem Rahat Hem Şık....

Jelly Lastik Sandalet Modelleri Hem Rahat Hem Şık....

Lastik Sandalet Modelleri Lastik Sandaletler Yaz mevsiminin yüksek enerjisini yansıtan, canlı renklerdeki lastik sandaletler; hem günlük hayat hem deniz tatilinde giymek için ideal… Çeşitli markalardan derlediğim sandalet modellerini, birçok yerel mağazada uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
  4. İşte hem Şık Hem Rahat 2012 Rugan Ayakkabı Modelleri...

İşte hem Şık Hem Rahat 2012 Rugan Ayakkabı Modelleri...

2012 Rugan Ayakkabı Modelleri Rugan Ayakkabıları Rugan ayakkabı giymek bir ayrıcalıktır diyenler...İşte yepyeni modellerle karşınızda...Rugan ayakkabı modelleriyle hem şık hem ayak sağlığınızı koruyacaksınız....Bilmediğiniz markalara neden o kadar para dökesiniz ki....İşte bilindik işte rahatlık....

Sayfayı Paylaş