gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hem Sana, Hem Bana YAZIK !!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hem sana hem bana yazık sana bana yazık şarkı sözü selçuk demirelli popstar selçuk popstar böylemi sona erecekti
    Yazık şu geçen zamana yazık
    Yalanmıydı bizmi aldandık

Yazık şu gençliğimize yazık
    Nasıl böyle erken yıprandık

Böylemi sona erecekti
    Böyle parça parçamı olacaktık

Bu kadar yalanmı yaşandı herşey

Hem sana hem bana yazık

Ne olursun yalan de
    Bu bir rüya sadece
    Ne olursun konuşma
    Sana ihtiyacım var dinle

İkimizede yazık
    Gençliğimize yazık
    Bu kadar yalanmı yaşandı herşey söyle

Hem Sana, Hem Bana YAZIK !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Hem Sana Hem Bana

Asya - Hem Sana Hem Bana

Asya - Hem Sana Hem Bana daha neler gelecek bakalım bu başa daha neler bozdursak ucuza daha da çok yanıyor başımız boşuna kime niye düşmanlık acaba öfke bakları tatlı derler tatlı nedir bilmeyenler bize de günah bir sana bir bana sürüyor kara mecburuz evet sen bana ben sana sevginin eli temizler bizi yazık etmeden hem sana hem bana öfkenin dili yola gelmeli ayıp etmeden hem...
  2. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hem Git...Hem Gitme:(

Hem Git...Hem Gitme:(

Git. Yüzüme öyle bakma git. Hiç durma, bir gidenin bir daha asla giremeyeceği kapı orada, git. Hiçbir şey açıklamak zorunda değilsin. Giderken söyleyecek şey bulamaz insanlar. Sen bahanelerin arkasına sığınanlardan olma, git. (Oysa daha doyamadım sana... Kokunu yeterince çekemedim içime... Yapacağımız ne çok şey vardı... Neler planlamıştık... Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl duracağım ayakta?...
  4. Hem güzellik hem sağlık

Hem güzellik hem sağlık

limon servi bakımı Dostumuz olan yağlarla sağlık kazanalım. Buğu Kaynar su dolu büyük bir kaba, iki-üç damla yağ damlatılır. Beş-on dakika derin nefes alarak buğu banyosu yapılır. Sivilceli cilt için ardıç, nezle ve soğuk algınlığı için okaliptüs yağları kullanılabilir. Aromatik zayıflama yağı Lavanta, adaçayı, biberiye, nane gibi bitki özlerinin harmanlanmasıyla elde edilen bu yağ;...
  5. Hem sandalye hem kale

Hem sandalye hem kale

İlginç sandalye tasarımı Kale sandalye modeli Bu kale sandalye modeli ile canınız sıkılmayacak. Arkadaşınız ile hem oturup hem de kaleye şut atma denemeleri yapabilirsiniz. Tasarım sandalye modelleri arasında en eğlenceli olan tasarım bu sanırım.

Sayfayı Paylaş