gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hem Şıklıkta Hem Yardımda Yarıştılar..

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hollywood Yabancı Basın Kuruluşu’nun 65. yılı onuruna Beverly Hillis’te verdiği yemekte katılanlardan toplanan bağışla 28 sinema okuluna yardım sağlandı [​IMG]
    Hollywood Foreign Press Association’ın önceki günlerde (Hollywood Yabancı Basın Kuruluşu) düzenlediği yemek ünlü yıldızları bir araya getirdi. Hello dergisinde yer alan habere göre öğle yemeğine adeta yıldız yağdı. Eva Mendes’ten Forest Whitaker’a Hollywood yıldızları ile dolu etkinlikte güzel oyuncu Charlize Theron, yeşil kıyafeti ile en dikkat çeken isim oldu.
    HFPA Yönetim Kurulu Başkanı Jorge Camara’dan Film Kuruluşu tarafından, kendi adına düzenlenen çeki kabul etti. Başrollerini paylaştıkları ''El Cantante'' filminin galaları nedeniyle şu sıralar sürekli seyahatte olan Jennifer Lopez - Marc Anthony çifti de Beverly Hills Otel’deki etkinlikte yer aldılar.

Film sektörüne destek

Jennifer Lopez, Jamie Fox ve Eva Mendes, film okulu için 1.200.425 milyon dolarlık yardımda bulundular. HPFA Başkanı Jorge Camara, bu yardımlar sayesinde 28 sinema okuluna destek olunacağını, böylece bağımsız ve uluslararası film sektörüne destek sağladıkları için kurumun 65. yılında gurur duyduklarını söyledi.
    Samantha Haris, Josh Broluin, Masi Oka ve Hilary Swank gibi ünlü oyuncuların katıldığı geleneksel yemek, yapılan bağışlarla sinema sektörü için verimli etkinlik oldu.

Hem Şıklıkta Hem Yardımda Yarıştılar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

hem fantastikkk..hem düşündürücü.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tersane hem yetim hem yardıma muhtaç bıraktı

Tersane hem yetim hem yardıma muhtaç bıraktı

Tuzla'da 23 yaşındayken can veren babasının ölümünden 24 gün sonra 'yetim' olarak dünyaya gelen minik Deniz Dilek, dedesinin emekli maaşı ile hayat mücadelesi veriyor.. Ölümün kol gezdiği Tuzla tersanelerinde 98 kişi ihmaller zinciri sonucu öldü ve onlarca çocuk yetim kaldı. 20 günlük Deniz Dilek Kaşıkeman'ın babası Deniz Kaşıkeman ise daha 23 yaşındayken kayıtlara 96'ncı ölüm olarak geçti....
  3. Toms Ayakkabıları Hem Rahat Hem Şıklığıyla Ayağınızı Döndürecek...

Toms Ayakkabıları Hem Rahat Hem Şıklığıyla Ayağınızı Döndürecek...

Toms Ayakkabıları Toms Ayakkabıları Modelleri Toms Ayakkbıları hem rahatlığı hem şıklığı ile sizi cezbedecek...Bu ayakkabılarla çok rahat edeceksiniz...Keşke daha önce alsaydım diyeceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz bir marka Toms Ayakkabıları... Bu yılın en rahatı Toms Bu ayakkabıyla dört mevsim rahatlık ve şıklığı bir arada bulacaksınız. Geçmişten günümüze uzanan ve rahatlığı...
  4. Hem sandalye hem kale

Hem sandalye hem kale

İlginç sandalye tasarımı Kale sandalye modeli Bu kale sandalye modeli ile canınız sıkılmayacak. Arkadaşınız ile hem oturup hem de kaleye şut atma denemeleri yapabilirsiniz. Tasarım sandalye modelleri arasında en eğlenceli olan tasarım bu sanırım.
  5. yardıma ihtiyacım var hem de acil!

yardıma ihtiyacım var hem de acil!

selamlar hayırlı geceler 2 gündür makatımda bi ağrı var karnımda da sancı genelde akşamları oluyor,başım filan dönüyo önüm kararıyo sancı girdiği zaman ara ara oluyo ama dayanılmaz oluyo büyük abdesti yaparken de zorlanıyorum internette aradım ama bulamadım ikisini beraber hem makat ağrısı hem karın sancısını size sormak istedim ne yaparsam ne yersem iyi gelir nasıl geçer bi bileniniz var mı?

Sayfayı Paylaş