gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

hem yanimda hemde cok uzaktasin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

uzaktasin [​IMG]

hem yanimda hemde cok uzaktasin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem Okudum Hemi de Yazdım

Hem Okudum Hemi de Yazdım

Hem okudum hemi de yazdım Yalan dünya senden bezdim Dağlar koyağını gezdim Yiten yavru bulunur mu Yavru yitmeye görsün bir kez. Bulunmaz. Değil dağların koyağı, ırmakların kaynağı, yaylaların çimeni, ovaların çiçeği, hiç bir şey, hiç bir kişi geri getiremez onu. Ehh ana yüreği bu. Dayanması zor. Dağlara düşüp araması doğal; ne ki giden geri gelmez. Şundan ki, yiten candır. Alıp yerine...
  2. Seni Seviyorum hemde Cok

Seni Seviyorum hemde Cok

ama senin umrunda bile degil aldırmıyorsun kalbimin sızılarını feryatlarını duymuyorsun seni Uzaktan Sevmek zoruma GidiyoR .Ama AlısmalıyıM BiliyoruM seni Senle Degil De Hep UzaktaN Sevicem Bu da Cok Zoruma GidiYoR.gercek ve bi o kdrda acı..!!! yaa seviyoRum İşte Bundan Daha Ötesi Mi VaR Aglamaktan Mahvoldum Sense Gülmekten YakınıyorsuN Bu Gidişle senin Yerini Ölüm Alıcak Ölüm Beni...
  3. hem zayıflayın hemde herşeyi yiyin

hem zayıflayın hemde herşeyi yiyin

Herşeyi yiyerek hem kilo verip, hem de sağlık kazanabilirsiniz. Bunu yanı sıra günde en az 8 bardak su içmeyi ihmal etmeyin. Günlük 1600 kalori içeren bu diyeti uygularken çikolata, dondurma ve bisküvi ya da tart gibi keyif veren gıdalardan ödün vermiyorsunuz ancak miktara dikkat etmeniz şartıyla. Ayda 1 ile 3 kilo kadar verebilirsiniz. Eğer daha fazla kilo vermek istiyorsanız günlük ekmek...
  4. hem renkli, hem şık, hemde sportif çantalar

hem renkli, hem şık, hemde sportif çantalar

sportif çantalar birbirinden sportif,şık ve renk renk bu çantalara bayılacaksınız.Buyrun yakından bakın;
  5. Hem kulağa hemde göze hitap

Hem kulağa hemde göze hitap

sanatçılarımız genelde sadece sesleri ile değil dans ederek vucütları ile gözümüzde hitap etmeye devam ediyorlar.... BRİTNEY TURNEDE GÖBEK ATTI! YENİ ALBÜMÜ 'CİRCUS' İLE TURNEYE ÇIKAN BRİTNEY SPEARS, 32 ŞEHİRDE VERECEĞİ KONSERLERİN İLK AYAĞINI KENDİ MEMLEKETİ NEW ORLEANS'TA GERÇEKLEŞTİRDİ.... Konserinde şarkıları kadar yaptığı sahne şovlarıyla da dikkat çeken Spears, sahnede kılıktan...

Sayfayı Paylaş