gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hemşire

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kadın hastabakıcı görmek maiyetinde olanlara şefkat ve merhamet göstermeye, Hastanın hemşire görmesi iyileşmesine, Erkek hastabakıcı insana zor zamanda lazım olan dost ve yanrdımcıya delalet eder. (Kızkardeş için Bakınız; Kardeş.)Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacagına isarettir. Büyük bir sorununuzu aşabilmek için başkalarının yardımını alacaksınız demektir. Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ihtiyacınız olacak.Temiz, iyi giyinmiş ise işte başarı ve gelişmedir. Bir hastanede bir hemsire ile konustugunuzu görmek, bugünlerde çok çalistiginiz için sagliginizin oldukça sarsildigina ve bir müddet dinlenmege ihtiyaciniz olduguna isaret-tir.Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için başkalarının yardımına ihtiyacınız olacak.Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için başkalarının yardımına ihtiyacınız olacak.

hemşire konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonlar hemşire peşinde

Japonlar hemşire peşinde

Göçmen almakta hep titizlendiler ama şimdi mecbur kaldılar. Japonlar hemşire 'ithal' edecek. Nüfusu giderek yaşlanan Japonya, çeşitli ülkelerden hemşire ve yaşlılara bakması için hastabakıcı alacak. Suç oranında artış olacağı endişesiyle göçmen almayı asgari seviyede tutan Japonya, genç insanların azalması nedeniyle yabancı işçiler konusundaki tutumunu yeniden gözden geçirmek zorunda kaldı....
  2. hemşire 'yalan' söylemiş

hemşire 'yalan' söylemiş

ABD Konsolosluğu’na yapılan saldırı gününde darp edilmiş halde bulunan hemşire “Ailemin ilgisini çekmek için tertipledim” dedi ABD Başkonsolosluğu’na gerçekleşen saldırı sonrasında İstanbul’da esrarengiz bir olay gerçekleşmişti. Mecidiyeköy Gülbağ Mahallesi’nde Müzeyyen Geçgin (22) isimli bir hemşire, annesinin evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce tehdit edilerek kaçırılmiş daha sonra darp...
  3. doktor,hasta,hemşire...

doktor,hasta,hemşire...

hemşire nasıl olabilirim nasıl hemşire olabilirim olurum tabu oyunu orkide meleğimizin konusudur,önemle duyurulur:):) Hasta klinikten içeri girer. Hemşire hastayı karşılar. Hemşire= Buyrun. nasıl yardımcı olabilirim? Hasta= Dolgu yaptıracaktım. Hemşire = Dişinize mi ? Ve herkes = :)))))) Hemşire doktorun yanına gelir.Elinde bir sağlık karnesi , bir de hastanın verdiği liste...
  4. Yeni Dizi "Cesur Hemşire"!

Yeni Dizi "Cesur Hemşire"!

cesur hemşire dizisi, yeni diziler, yeni dizi cesur hemşire Sevgili melekler, biz yoruluruz ama tv kanalları sürekli dizi başlatmaya yorulmazlar. Bir dizi tutmadı mı, oyuncu alınır başka bir kalıpla yeni bir dizide tekrar izleyiciye sunulur. Artık hangisi tutarsa :D:D Yine yeni bir dizi ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Komedyen Hakan Yılmaz bambaşka bir karakterle rol alacağı dizinin...
  5. Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

Cesur Hemşire Tanıtım Fragmanı

cesur hemşire fragman, cesur hemşire hangi kanalda, cesur hemşire dizi oyuncuları Çok yakın bir zaman da ATV ekranların da başlayacak olan ve ilgi göreceğini düşündüğüm "Cesur Hemşire" dizi başrol oyuncuları Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu... Şu sıralar ATV ekranların da tanıtım fragmanı dönen dizi nin fragmanını bizler de sizler için paylaşıyoruz. [media]

Sayfayı Paylaş