gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Henrik Moses Karakalem ve Kurupastel Çalışmaları

Konu, 'Resim Sanatı ve Ressamlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ünlü karakalem ressamları ressamların karakalem çalışmaları ünlü ressamların çalışmaları ressamları ressamlar ve [​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 704x704 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 710x547 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

Henrik Moses Karakalem ve Kurupastel Çalışmaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karakalem çalışmalar

karakalem çalışmalar

meryem uzerli karakalem
  2. Muhteşem karakalem çalışmaları

Muhteşem karakalem çalışmaları

karakalem melek çalışmaları muhteşem karakalem çalışmaları melek mekan Muhteşem kara kalem çalışmaları...:yahoo: Meleklerim sanat sanat sanat her şey sanat için... Bu çalışmalarda sanat için ama soyunmamışlar ve gayette başarılı olmuş.. demekki bir çalışmanın başarılı olması için soyunmak gerekmiyormuş.. Bu karakalem çalışmaları gerçektende en iyi övgüyü haketmekte.. Umarım bunları üreten iyi...
  3. Karakalem Çalışmalarım...

Karakalem Çalışmalarım...

Ben bir karakalem portre ressamıyım demeyi çok isterdim melekler :) Ancak bu işin eğitimini alamadım.Alamadım,çünkü sınavına girdiğim okulun, alacağı öğrencileri makul hediyelerle seçtiğini öğrendim ne yazık ki :) O günden bana o üzüntüden başka o sene gireceğim öys sınav belgelerimin çalınmasıyla yaşadığımız sıkıntılı dakikalar kaldı.Neyse ki 2 gün içinde sınav kağıtlarımı tekrar...

Sayfayı Paylaş