henüz çok erken babacım

melegim

Yeni Üye
Üye
henüz çok erken babacım
babacım babacim
en büyük acı çaresizlikmiş 4 gündür babamın anıden hastalanması ve o dag gıbı adamın yataga mahkum olması bitrdi beni nedenı yok sebebiyok ve yıkılmaz sandıgım en buyuk gucum yıkıldı ve caresızce sesızce bekleyışteyız baba
çok erken beni bırakman için ben okadar güçlü degilim göründüğüm gibi
ben okadar sabırlı degılım bildiğin gibi senın arkamda olmanmış beni ayakta tutan
ve ben ihtiyac duydugum sevgi senın bakışlarında senın yanında senın dizlerinin dibinde
ne olur benım için çok erken sensiz kalmak sensız yaşamak ne acılar çekıpte yıkılmadım
ama sensız yıkık çaresız ve bittiğim an olur benım için iyleş babacım
hazır degılım bu hayatta tek başıma savaşmaya:cry:

Ce: henüz çok erken babacım

canım çok büyük geçmiş olsun. ALLAh acil şifalar versin.Dualarım seninle ve sevdiklerinle kendini bırakma ben seninleyim :)

ALLAH acil şifalar versin canım babana ve tüm ailene karşı sağla dur olurmu evlatlar byle zamanda güçlü olacak ki yıkılmak üzere olan özellikle annene tam destek olacaksın dualarımız seninle biitanem tekrar ALLAHTAN acil şifalar dilerim
i1203192202233329ai.gif

çaresizliğin ne olduğunu çok iyi bilenlerdenim...canım babanın rahatsızlığı için çok üzüldüm ama lütfen herzamanki gibi güçlü olmanı istiyorum herşey insanlar için bunu unutma...Allah acil şifalar vermesini diliyorum dilerim tez günde eski sağlığına kavuşur ama dediğim gibi tatlım herşey insanlar için bunu unutma ve güçlü olmaya devam et seni seviyorum:)

melom canım allah acil şifa versin babana umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur yine bir dğ gibi yanında olur sen çok güçlü birisin kendini bırakma baban iğleşecektir biz hep senin yanındayız seni seviyoruz

canım çok üzüldüm allah acil şifalar versin canım dualarımız seninle sen dimdik durki babanda bunu hissetsin ve iyileşşsin inşallah iyi olur babacın seniçok seviyoz

geçmiş olsun babanız inş. en kısa zamanda eskisinden iyi olur.babnız sizi güçlü görürse eminim oda bian evvel iyileşmesi gerektini anlar..

Geri