gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

henüz çok erken babacım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

babacım babacim en büyük acı çaresizlikmiş 4 gündür babamın anıden hastalanması ve o dag gıbı adamın yataga mahkum olması bitrdi beni nedenı yok sebebiyok ve yıkılmaz sandıgım en buyuk gucum yıkıldı ve caresızce sesızce bekleyışteyız baba çok erken beni bırakman için ben okadar güçlü degilim göründüğüm gibi
    ben okadar sabırlı degılım bildiğin gibi senın arkamda olmanmış beni ayakta tutan
    ve ben ihtiyac duydugum sevgi senın bakışlarında senın yanında senın dizlerinin dibinde
    ne olur benım için çok erken sensiz kalmak sensız yaşamak ne acılar çekıpte yıkılmadım
    ama sensız yıkık çaresız ve bittiğim an olur benım için iyleş babacım
    hazır degılım bu hayatta tek başıma savaşmaya:cry:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: henüz çok erken babacım
    canım çok büyük geçmiş olsun. ALLAh acil şifalar versin.Dualarım seninle ve sevdiklerinle kendini bırakma ben seninleyim :)

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH acil şifalar versin canım babana ve tüm ailene karşı sağla dur olurmu evlatlar byle zamanda güçlü olacak ki yıkılmak üzere olan özellikle annene tam destek olacaksın dualarımız seninle biitanem tekrar ALLAHTAN acil şifalar dilerim[​IMG]

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çaresizliğin ne olduğunu çok iyi bilenlerdenim...canım babanın rahatsızlığı için çok üzüldüm ama lütfen herzamanki gibi güçlü olmanı istiyorum herşey insanlar için bunu unutma...Allah acil şifalar vermesini diliyorum dilerim tez günde eski sağlığına kavuşur ama dediğim gibi tatlım herşey insanlar için bunu unutma ve güçlü olmaya devam et seni seviyorum:)

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çok büyük geçmiş olsun...Allah acil şifalar versin...

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

melom canım allah acil şifa versin babana umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur yine bir dğ gibi yanında olur sen çok güçlü birisin kendini bırakma baban iğleşecektir biz hep senin yanındayız seni seviyoruz

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    canım çok üzüldüm allah acil şifalar versin canım dualarımız seninle sen dimdik durki babanda bunu hissetsin ve iyileşşsin inşallah iyi olur babacın seniçok seviyoz

8. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım allah şifasını versin babanın

9. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

geçmiş olsun babanız inş. en kısa zamanda eskisinden iyi olur.babnız sizi güçlü görürse eminim oda bian evvel iyileşmesi gerektini anlar..

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım geçmiş olsun çok allah acil şifalar versin iyi düşün iyi sana gelsin canım

11. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

geçmiş olsun canım rabbim şifasını verir inşallah

12. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Canım çok geçmiş olsun.
    Allah acil şifalar versin inşallah.
    Hastane koridorlarında bir ümitle beklemeyi çok iyi biliyorum.
    Doktorlar gerekeni yapıyordur sende dualarını hiç eksik etme.
    Dilerim babacığın biran önce sağlığına kavuşur...

13. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acil sifalar dilerim allahtan..........

14. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Babanıza acil şifalar diliyorum..Ne olur yaşarken kıymetini bilelim sevdiklerimizin..Yeri doldurulmuyor kaybettiklerimizin.Sağlam ve ayakta olmalısınız,babanız ve tüm sevdiklerinizin yanında..Acılar ne kadar büyük olsada Allah sabrını veriyor..Rabbim çaresizlikten korusun hepimizi..

15. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Rabbimden acil şifalar diliyorum. Allah babanızı size ve sevdiklerine bağışlasın. Baba yeri doldurulmuyor. Ben kaybedeli 10 yıl oldu. Rabbim kimseyi baba yoksunu etmesin. Dualarımız sizinle...

henüz çok erken babacım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok sirinler hemde çok

çok sirinler hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok komik hayvanlarda hemde sevimli

çok komik hayvanlarda hemde sevimli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Babacım

Babacım

babacım babacim Canımmm aşkımm babacım ilk aşkım bitanem o benim iyki doğdun babişim seni çok seviyorum .Allah seni başımızdan eksik etmesin inş. Ömrümün sonuna kadar hep yanımda ol canımın içi Allah ömrümden alsın sana katsın
  4. özledim hemde çok...

özledim hemde çok...

özledim ozledim özledim hemde cok Özledim. Hem de çok… :uhu: Gözlerini, sözlerini, gülüşünü, ses tonunu, kokunu, dokunuşunu, seni, sana ait olan her şeyi… Özlediiiiiiimmm. Hem de çok… Öyle böyle değil... Özlemin çekiştiriyor saç diplerimden! Zaman duruyor özlerken seni. Akreple yelkovana düşman oluyorum. Kelimelere dökemiyorum, cümlelere sığdıramıyorum. Çaresiz bırakıyor, boğazı...
  5. Kalbim acıyor hemde çok

Kalbim acıyor hemde çok

Sayfayı Paylaş