gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

hqdefault.jpg

Gel açılsın artık perde
    Senle ben baş rolde
    Hiç bitmesin bu oyun
    Hep benle kal gitme
    Hep benle kal gitme

Söyleyemediğim sözlerimi dilemezler
    Gerçek sandığım aşklardan
    Benim olmayan hayattan
    Hep benle kal gitme
    Hep benle kal gitme

Hep benle kal gitme şarkısı! Aşk Yeniden 4.bölüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. git..gitme.. arasında kalmış bi aşk

git..gitme.. arasında kalmış bi aşk

Bir duygunun esiri aklım sadece delicesine yaşamak var seni seninle.. Özgürlüğün pençesinde kıvranırken düşüncelerim hep sen varsın düşüncelerimde Sen gözlerimdeki hayal bakışlarımdaki tutarsızlık sen gecem sen gündüzüm gibisin Bir yolun başındaki kararsızlığım başlamak istediğim ama bir o kadar da korktuğum bir yol.. Seni istiyorum geceler boyu karşımda korkmadan dokunmak için sana...
  2. Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 6. bölüm fragmanı

[MEDIA] Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürpriz beklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir....
  3. Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı)

Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı)

[MEDIA] Aşk Yeniden Gitme Dememle Kalsan Ne Olur (Çatı Katı) Şarkı Sözleri Şimdi çatı katında inziva vakti Nerede aranacak haklının hakkı ? Dinlemeliydim vaktinde aklı Seni unutmaya çalışmak da varmış Bana bıraktıklarınla teselli avında Demek ki elleri boş dönmek de varmış, Bu günleri görmek de varmış Yarın hatırımı sorsan ne olur ? Bugün hevesimi kırdın bir kere ! Gitme! dememle kalsan ne...
  4. Aşk Yeniden -Bıraktım Her Şeyimi Şarkısı

Aşk Yeniden -Bıraktım Her Şeyimi Şarkısı

[MEDIA] bıraktım her şeyimi yaşamak için seni sana öyle gelmedi mi yok mu hiç cesaretin içimde emanetin bekledim çok gelmedin bilmezdim nedir doğru nedir yalan yanındayken durmuştu zaman bitti masal bitti hayal bitti rüya şimdi nerde o kahraman
  5. Aşk Yeniden 12. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 12. bölüm fragmanı

[MEDIA] AŞK YENİDEN 12. BÖLÜM ÖZETİ Dizinin bu haftaki bölümü oldukça komik ve eğlenceli olacağı fragmandan belli. Zeynep, Fatih ve diğer gençler bir adaya pikniğe gidecekler ama onları orada ne bekliyor? Zeynep ile Fatih bir şey görecekler ve çıklık çığlığa kaçacaklar ki herkesin onların bu tepkisinin nedenini soracak. Fragmanda adadakileri dehşete düşüren şeyin ne olduğuna dair bir ipucu...

Sayfayı Paylaş