gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Hep Birlikte Zayıflıyoruz

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

hep birlikte kilo vererek yaza formda girmeye hazırmısınız kızlar :eller:

bu başlık altında toplanıp kilolarımızı veriyoruz hadi bakalım hepiniz kilolarınızdan kurtulacaksınız kararlıyız, azimliyiz :26::26:

dilekdenizi bunu beğendi.
  2. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bu ay diyetisyene gıtmeyı dusunuyorum eger hamıle degılsem bakalm su lanet olası kılolardan kurtulcam

3. dilekdenizi

dilekdenizi Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    bir konuya uygun resim ancak bu kadar güzel konur:) tabi ki kararlıyız. benim hedef 60 kilo olabilmek

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

asım burayı sureklı takıp edıceöm cnm yaglanan vucutlardan kurtulma zamanı hadı bakalım sabahları ac karnına ılık suuuuuuuuuu

5. dilekdenizi

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    ve kızlar kesinlikle aç karnına 23 tane kayısı kurusu yiyoruz yeşil çayı demleyip günde 4 fincan mutlaka içiyoruz zayıflama haplarının etkisini yeşil çay da eriyor

6. dilekdenizi

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    Haydi arzu haydi arzu haydiiiiiii..... Tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiii

7. tombiş arzu

tombiş arzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. dilekdenizi

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    hoşgeldin narin Arzu ilerdeki isminle hitap ediyimde alış bu arada 2-3 tane kayısı kurusu 23 değil ha:)

9. tombiş arzu

tombiş arzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay yüzümü güldürdün dilek resimdeki sensin demi

10. dilekdenizi

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    evet canım ama 60 kiloydum o vakit:)

yakışıklım bunu beğendi.
  11. dilekdenizi

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63
    Evet hanımlar hani 'Bugün Allah için ne yaptın? ' sorusu varya biz onu bir süre bugün zayıflamak için ne yaptına çeviriyoruz. Ben bugün hemen şimdi kalkıp yeşil çay demliyorum bir güzel içiyorum. Ve ne yapıyoruz saat 6 dan sonra birşey yemek yok en fazla meyve yiyebiliriz. hepinizi öpüyorum

12. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

dılek yaa sabak kahvaltıda yesıl cay ıcıyom ama nafıle kız hıc gıtmıyo tadı ıgrenc zayıflama hapıda neymıs pehh bıde onu ıcıyımde olıyım dımı ama sey gobegınızı sterc fılmle sarınca bır anda bolgesel erıyebılıyosunuz bende yapıcam ama temızlık yapınca sureklı hareketlı bı ıs yapınca deneyın derım gercekten ınceltıyo bu gun dılek ben bısey yapmadım cnm aksıne guzel bı datlı yaptım hahaha

13. tombiş arzu

tombiş arzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  14. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben bişey sorcm lütfen cvplarsanız sevinirm trixslim die bir zayıflama hapı var bide american mango die hap var bunlardn kullanan varsa lütfen bir bilgi yazarsanız sevinrm :D

Hep Birlikte Zayıflıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

ﻡﻴﺤﺭﻠﺍﻦﻤﺤﺮﻠﺍﷲﺍﻡﺳﺒ Ey âlemlerin Rabbi, Er Rahman, Er Rahim, hesap gününün tek sahibi ve tek hakimi olan yüce Allahımız. Bütün hamiler, övgüler ve şükürler sana mahsustur. Biz ancak sana ibadet ederiz ve ancak senden yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ulaştır ve o yolda sabit eyle. Yani kendilerine Peygamberlik ve sıddıklık nimeti verdiğin kimselerin yoluna, İslam yoluna ulaştır ve son nefese...
  2. kıyamet alametlerini hep birlikte öğrenelim

kıyamet alametlerini hep birlikte öğrenelim

kıyamet alametleri kiyamet alametleri misir kıyamet alametleri mısır mısırdaki olaylar kıyamet alametimi alameti mısır KIYAMET vakti, dünya hayatının son günü olmakla birlikte ahiretteki sonsuz hayatın da başlangıcı olacaktır. Kıyamet günü yaşanacak birbirinden dehşetli olaylarla Allah'ın yüce kudreti insanların tümü tarafından idrak edilecektir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav), kıyametten...
  3. hadi hep birlikte şeytanı taşlıyalım:)

hadi hep birlikte şeytanı taşlıyalım:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

hayıt suyu içenler dopergin kullananlar Kızlar benim gibi evlat hasrati çeken çok arkadaşımız var burda biliyorum, derim ki burda hamilelik öncesi yapılması gereken dr. muayenesinden tutunda, yememiz, içmemiz, kilomuz, alışkanlıklarımız ve sporumuza kadar herşeyi paylaşalım, belki hatalı yaptığımız bazı konular vardır, birbirimizle fikir alışverişi yapıp bunları düzeltelim... Mesela ben, şu...
  5. Hep birlikte zayıflıyoruzzz

Hep birlikte zayıflıyoruzzz

kızlarrr ramazan da bayramda bitti artııık diyet yapmamak için incecik belimizin olmaması için neyimiz eksikkk haydii hep beraber zayıflamayaaaa kendine güveveler sayfamıza bekliyoruzzzzzz :)

Sayfayı Paylaş