gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

hep çocuk kalmanız dileğiyle......

Konu, 'Çöplük' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Gel oğlum kalk bakalım tahtaya, sana bi sorum var.
    - Buyurun, sorun öğretmen...im...
    - Canlılar kaça ayrılır?
    - Dörde ayrılır öğretmenim.
    - Bana yanlış gibi geldi ama say bakalım..
    - Bitkiler,Hayvanlar,İnsanlar,Çocuklar.
    - Çocuklarda insan değilmi oğlum?
    - Haklısınız, o zaman canlılar üçe ayrılır öğretmenim
    - Peki, şimdi yeniden say bakalım..
    - Bitkiler, Hayvanlar ve çocuklar..
    - Oğlum insanlara ne oldu?
    - Kalplerinde sevgiyi yeşertip düşünebilenleri hep çocuk kaldılar, diğerleri de hayvanlaştılar öğretmenim ...!

hep çocuk kalmanız dileğiyle...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz tatilde hep evde mi?

Çocuğunuz tatilde hep evde mi?

ergenliği sağlıklı geçirebilmek için neler yapılmalıdır ergenlik dönemini sağlıklı geçirebilmek için neler yapmalıyız anne evde mi tatilde evde ne yapılır Çocuğunuz tatilde hep evde mi? Çocuklar değişik ruh hallerini, kendilerine özgü bazı şifreler eşliğinde dile getirebilirler. Örneğin; İlgili Bağlantılar ; “Sıkıldım” diyen bir çocuk aslında karşısındakine “Benimle oynamanı...
  2. Dilek

Dilek

Rüyasında içinden gelerek bir dilekte bulunan kişinin istediği olacak demektir. Hele de kutsal yerlerde bir dilekte bulunuyorsa çok daha iyidir. Mutluluk habercisidir.
  3. Bir masaldı bu, Hep sen anlattın, Çocuktum, inandım...

Bir masaldı bu, Hep sen anlattın, Çocuktum, inandım...

Bir masaldı bu!Hep sen anlattın..Çocuktum...inandım... Bir masaldı bu! Sen anlatırdın... Miş'li geçmiş zamanlardan yokluğa uzanan Dinle derdin: Ateşi,yağmuru,güneşi dinle Kekik kokulu dağlarda Bir çoban kavalında saklı Eski bir türkünün yakarışını Alev alev bir yüreğin yanışını dinle... Sen anlatırdın... Yanmış bir türkünün ezgisinde Diyar diyar dolaşan aşkları Oysa...
  4. Bir çocuğun 3 dilek hakkı...

Bir çocuğun 3 dilek hakkı...

Bir çocuğun 3 dilek hakkı... Günümüzde üç dilek hakkımız olması çok önemlidir. Maalesef sevinerek bu hakkımızı kullanırız her zaman. benim 3 dilek hakkım olsa 3 dilek hakkı daha isterdim. Elde var 6 dilek hakkı, 5 ile 3 er dilek daha dilesem 15 dilek hakkım daha olur. 15 dilek ile her istediğimi dilerim. Günah değilse allah olmayı dilerim. Allah olduktan sonra dilek hakkım...
  5. çocuklarımı hep rüyamda gördüm

çocuklarımı hep rüyamda gördüm

rüyamda çocuklarımı gördüm birinci kızımda inci gördüm kızın olcak dediler dogru çıktı ikinci kızımda rüyamda beşigin içinde bebek var alıyo eşim bunun adı elif olucak diyo bende tamam diyom sonra elif dogdu 3,cü oglumda kapı çalıyo rüyamda iki tane çocuk birimiz senin oglun olucaz seç birimizi diyo biri esmer biri sarışın ben sarışını seçiyom ve oglum oldu ve sapsarı kaşlarına kadar sarı adım...

Sayfayı Paylaş