gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hep derdim Sevmekten Yorulanlar Hiç Sevmemiş Olanlardır

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Seni severek sevmeyi öğrendim... Seni severek sabrın önemini kavradım... Ama sabrederken yitip giden zamana seni kaptırdım...
    Seni sevmekten hiçbirzaman yorulmayacak bu yürek... Ve hiçbirzaman vazgeçemez sevmekten... Ama taşıyamıyor istenmeden isteyebilmenin getirdiği sorumlulukları... Ve vazgeçiyor senden...
    Sevgin herzaman taze... Ve hep en değerli yerimde... Buna rağmen senden vazgeçirdin beni... Biliyordun, söylemiştim daha bekleyemeyeceğimi...

Hep derdim 'Sevmekten yorulanlar hiç sevmemiş olanlardır' ... Sakın sevmekten yorulduğumu zannetme... Sadece giderken anılarımıda alıyorum yanıma ve kaçıyorum senden de duygularımdan da sonu olmayan yollarda...
    Ne kadarda saf ve temizim halen, değilmi. Seni sevdiğimi halen söyleyebiliyorum gurur duyarak sevgimi öfkelere karıştırmadan... Unutma hep en değerlimsin... Ve başkasının kollarında olsanda benimsin...

SEN BENİM BEN DEDİĞİM YÜREĞİMDESİN!!!...

Hep derdim Sevmekten Yorulanlar Hiç Sevmemiş Olanlardır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Belki Sevmekten Hiç Usanmam

Pinhani - Belki Sevmekten Hiç Usanmam

pinhani sevmekten uslanmam sevmekten usanmam tab belki hic uslanmam belki hiç usanmam tab ben ki hiç Umutsuz olduğu bir anda Sevmek ister her insan Birazcık şanslıysan Neden olmasın Kendinden emin değilsen sevme Bensiz mutluysan Hep öyle kal Eğer her gece yattığında Büyülü düşler sana Benden bahsediyorsa Hemen tatlı uykundan uyan Çünkü ben hiç uyuyamam Seni düşündüğüm zaman Belki sevmekten...
  2. hep öyle derler melike

hep öyle derler melike

melike ile ilgili sözler melike zobu son hali zobu şimdiki hali şimdi ne yapıyor nerede Suat Suna'dan ayrılalı uzun zaman omasına rağmen nedense hala konuşma esnasında röportajlarında gündeme getiren Melike Öcaşan bakalım neler demiş bu ayrılk ve şimdiki durumu ile ilgili... BOŞANMAK YARAMIŞ! HALDUN DORMEN'İN MÜZİKAL PROJESİNDE ROL ALMAYA HAZIRLANAN MELİKA ÖCALAN AŞKLA İLGİLİ NET KONUŞTU!...
  3. Şimdi Seni Hiç Sevmemiş Gibiyim . . .

Şimdi Seni Hiç Sevmemiş Gibiyim . . .

Çok sigαrα içerdim Pαt diye bırαkαyım derken Her sαbαh düşüncesiyle uyαndım Bαktım olmuyor Yαvαş yαvαş u...zαklαştım Son içtiğim sigαrαdαn sekiz sααt sonrα Nefesim değişti İkinci sekiz saatte Ciğerlerim onαrımα bαşlαdı Üçüncü sekiz sααtte Yüzümün rengi αynı değildi αrtık Sen de öylesin sevgilim Bak αlıştım olmαyışınα Şimdi seni hiç sevmemiş gibiyim Sigαrαyı özlüyor musun diye sorαrsαn Sαdece...

Sayfayı Paylaş