gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

hep güzellikler olsun!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kahkahalar, yeni heyecanlar, bebekler, düğünler, eğlence ve tatlı süprizler olsun...
    Tatlılar olsun, tiramisu, profiterol, elmalı kekler, şekerli kahveler...

Buluşmak
    için telefonlaşmalar olsun.. Buluşmalar olsun, kavuşmalar olsun..

Kayıplar,
    depremler, afetler olmasın.

Kırgınlıklar, anlaşmazlıklar, ayrılıklar, yalanlar
    olmasın.

"biz" olsun; "ben" olmasın...

Mutluluk parayla, eğlence zoraki olmasın...

Kellerin saçı çıksın...

Göbek, göbek atmak için olsun. Kolesterol olmasın.

Bir kere söylensin ve yeter olsun.

En önemlisi sevgi olsun...

Aşkolsun...

Daha n'olsun.. ??

hep güzellikler olsun!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler hep sağlıklı olsun diye...

Anneler hep sağlıklı olsun diye...

Anneler hep sağlıklı olsun diye... Yiyeceklerin besin değerlerinin yanı sıra renklerini ve görünümlerini de koruyan Miele Vitasteam hem sağlıklı ve leziz hem de iştah açıcı ve doğal sofralar yaratıyor. Yemekleri Miele Vitasteam’de pişen anneler, sağlıklarını özenle korumanın tadını çıkarıyor. Miele Vitasteam, geleceğin fırını... İçinde bulunan su tankıyla yemekler, buharla sarıp...
  2. hepinizin mevlid kandili mübarek olsun..

hepinizin mevlid kandili mübarek olsun..

mevlüt kandili mevlid kandili mevlid mübarek olsun mevlut "Biz seni ancak âlemlere rahmet olarak gönderdik." (Enbiyâ, 107) İnsanlığın kurtuluşu için gönderilen son ve en büyük peygamber, bizim Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.s.) 571 yılında Kameri aylardan Rebiü'l-evvel ayının 12.gecesi doğmuştur. Milâdî takvime göre ise bu, 571 yılı Nisan ayının...
  3. Hep mutlu ol

Hep mutlu ol

Yaşanmış ve bitmiş bir sevda da takılı kaldım paslı bir çivi gibi. Sensizliğin kaçıncı günü bilmiyorum,daha doğrusu gittiğin gün mıh gibi aklımda, günleri saatleri saymaktan yoruldu kalbim. Bitmiş...Gitmiştir... Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misin? hani konuşmak istersin kelimeler düğüm düğüm olur boğazında anlatmak istedikçe kelimeler çıkmaz ağzından...

Sayfayı Paylaş