gebe
  1. falanca

falanca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hep içimde sakladım ama artık itiraf ediyoruum

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında falanca tarafından paylaşıldı.

eşimle 2 ay önce evlendik. sevgililik dönemimiz çok iyi geçmiyordu sürekli ayrılıklar aldatmalar derken birgün tanıdığım biri vasıtasıyla bi hocadan yardım aldım ve ondan sonra herşey düzeldi şimdi bambaşka biri ama içimde hep aldatılmış olmanın verdiği acı eksiklik...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hocadan yardım aldım derken tam olarak ne yaptırdınız bağlanma büyüsü gibi bişey mi ?

3. falanca

falanca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Peki evlendiniz mi birlikteliğin boyutu nedir ?

5. falanca

falanca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evlendik 2 aylık evliyiz

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :) Tamam o vakit, geçmişe saplanıp kalmak ve o zamanlarla ilgili acabaları düşünmek, emin olun size ve ilişkinize, ailenize zarar vermekten başka birşey yapmaz !

Bu itibarla geçmişi asla ama asla düşünmüyoruz. Elimizdekiler için Rabbimize dua edip önümüze bakıyoruz ibadetlerimize bakıyoruz. Geçmiş adı üstünde.... Geçmiş olsun....

Selametle...

hep içimde sakladım ama artık itiraf ediyoruum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hep içimde sakladım seni

hep içimde sakladım seni

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ......
  2. itiraf ediyorum ama neyi

itiraf ediyorum ama neyi

itiraf ediyorum itiraf ediyorum arkadaşlar üniverste 1 de sınava sabaha kadar çalışmıştım. serviste dahi giderken defter elimde sayıklayıp duruyodum. yanımdaki arkadaşıma konuyla ilgili sorju sormak istedim. o da şaşırdı nerden çıktı böyle bi soru diye. meğersem ben bi sonraki günün sınavı na çalışmışım. yanlış sınava çalıştığımı öğrenince bayılıyodum. tabi biraz inektim de. sı nıfa etiket...
  3. Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Oysa ben... hep icimde sakladım seni!!!

Sessiz bir geceydi ... Ağlıyordum ... Korkuyordum ... Gece kötüydü ,,, yaşattığı da, anlatmaya çalıştığı da. Bitmesimiydi doğru olan ? Sen ile ben biz değil miydik ? Sana bizi anlatabilmişmiydim ? ... Hayır, anlatamadım. İnanmadın. Tuttum gözyaşlarımı yanında hep. Utandım. Hep güçlü bil istedim beni. ... Seni sevmek kolay mıydı ? Yoksa , beni sevmek mi zor ? Gittin ... Yarım bıraktın...
  4. özlüyorum ama yoksun artık

özlüyorum ama yoksun artık

ÖZLüYoRuM SeNi...aMa...YoKSuN ArTıK... Yoksun iste, öLümüne özlemini çekiyorum simdi. Gittin, hayatimdan düsLerimi, aniLarımi sarsarak ve tekmeLeyerek kaLbimin kapiLarini ardina kadar... BiLki yagan yagmura, açan günese aLdirmiıyorum artik.... GünLerin tadi yok, suLar da akmiyor. Göçüp gitti uzak diyarLara sevgi kusLarim... YagmurLa da konusmuyorum artik, derdimi de anLatmiyorum nehirLere....

Sayfayı Paylaş