gebe
  1. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında DENİZ-MAVİSİ tarafından paylaşıldı.

:esra:ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HEP HAYALİMDE SEVDİĞİM RÜYALARIMDA GÖRDÜĞÜM ERKEKLE EVLENİP ONDAN KIZ ÇOCUĞUM OLMASINI HAYAL ETMİŞTİM EVET RÜYALARIMDAKİ PRENSİMLE EVLENDİM AMA HER HAMİLELİMDE HEP KIZ İSTEDİM BU İSTEĞE O KADAR İNANDIMKİ 9 AY BOYUNCA KIZIM OLCAK DEDİM UTROSONA İNAT! AMA 3 GEBELİĞİMDEDE ERKEK OLDU ALLAH OĞULLARIMA ÖMÜR VERSİN ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUMDA İYİKİ BU KADAR YAKIŞIKLI OĞULLARIM OLMUŞ ALLAH HERKESE HAYIRLISINI VERSİN ARKADAŞLAR KIZ OĞLAN FARKETMİYO İNANIN EVLAT ÇOK TATLIYMIŞ BİDE SEVDİĞİN AŞIK OLDUĞUN ERKEKDEN OLUNCA....

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Allah bagışlasın canım.. Hayırlı olsunda eli ayagı düzgün olsunda .. :)

3. DENİZ-MAVİSİ

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Evet benimkisi cahillikti belki sağol canım

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çokta tatlılarmış allah bağışlasn

5. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    evet cok tatlılar Allah bağışlasın benimde 7 yaşında 1 oğlum var 9 ay boyunca karnımda kız diye taşıdığım oğlum :):) maalesef doktorumuz bilemedi oğluşumu hep kız elbiseleri kız kıyafetleri battaniyesi her şeyi kıza göre alındı satıldı doğumdan bir gün önce yine girmiştim ultrasyona doktora sordum cinsiyeti ne diye ben bir kere söylerim dedi kız dedi ama sezeryandan bir cıktım kızımı verin bana kızımı verin bana diye al sana oğlan dediler çok gülmüştüm Allah'ım herşeyin hayırlısı versin kızı erkeği herşeyden önce eli ayağı düzgün olsun vatanına milletine anasına babasına hayırlı bir evlat olsun herşeyin başı bu şimdi yine düşünüyorum 2.bir çocuk ama cinsiyetine gelince rabbim herşeyin hayırlısı versin.....

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Anneler genelde bebeklerinin hep kız olmasını isterler özelliklede ilk bebekse babalar ise erkek olmasını ister..Öncelikle hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat olsun canım Allah bize neyi uygun görüyorsa neyi hayırlı görüyorsa ben onu verdiğine inanıyorum.Benim de iki oğlum var kız erkek önce hayırlı evlat:)

7. DENİZ-MAVİSİ

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    elbette kız ,oğlan fatketmiyo önce sağlıklı olmaları allah herkese bu duyguyu tattırsın anne olmak gerçekten bambaşka birşey hayatta önceliğin onlar oluyor önce çocuklarıma diyosun çocuk evin bereketi neşeşidir....

8. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Rabbim oğullarına sağlık uzun ömür versin.

Hep kız istedim 3 tane oğlum oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülçin'i oğluna istedi

Gülçin'i oğluna istedi

ibrahim tatlıses gülçini oğluna istedi İbrahim Tatlıses, Hepsi grubunun üyelerinden Gülçin'i, canlı yayında oğlu İdo'ya istedi. İbrahim Tatlıses, "İbo Show"a konuk aldığı Hepsi grubunun üyelerinden Gülçin'i, canlı yayında oğlu İdo'ya istedi. Gülçin Ergül'ün aşık olmak için Bodrum'da "koca bulduran" diye satılan kolyelerden aldığını söylemesi, Tatlıses'i şaşırttı....
  2. Oğlum Laf dinlemiyor hep kendi dediği olsun istiyor

Oğlum Laf dinlemiyor hep kendi dediği olsun istiyor

oglum 3 yasinda bize hep hayir diyor herseyin hepsi hep kendi hakim uyu diyoruz uyumuyor ayir diyor üstünü deyisirmek istiyorum onada yok diyor nerdeyse herseye hayir diyor ben 3. cocuğuma hamileyim cok yoruluyorum yardim edenimde yok lütfenn bana yardim edin.
  3. 3 tane bebeğimmm oldu :)

3 tane bebeğimmm oldu :)

Dün gece saat 12 ye geliyodu kedim micky bize sürpriz yapıp beklenmedik bi anda 3 tane yavruyu hediye etti :) Çok ilginçti doğumu sonuna kadar izledim canının acıdığını hissettiğim anlarda okşayıp yanında olduğumu anlamasını sağlamaya çalıştım (umarım anlamıştır :D:D) Bi görseniz 3 tane mini mini kedi yavrusu... Avcumun içi kadar bile yoklar ayy yerim onları ben yaa :) 2 tane kedim...

Sayfayı Paylaş