gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Hep mutlu ol

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]
    Yaşanmış ve bitmiş bir sevda da takılı kaldım paslı bir çivi gibi.
    Sensizliğin kaçıncı günü bilmiyorum,daha doğrusu gittiğin gün mıh gibi aklımda, günleri saatleri saymaktan yoruldu kalbim.

Bitmiş...Gitmiştir...
    Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misin?
    hani konuşmak istersin kelimeler düğüm düğüm olur boğazında
    anlatmak istedikçe kelimeler çıkmaz ağzından
    karabasanlar etrafını sarmışken haykırmak istersin ama haykıramazsın...
    Yalnızlıklar, bitişler ve gidişler yapışmıştır bir kere yakana seni bırakmazlar, seni tüketene kadar bırakmazlar..

Hele de çıkarsız sevmişsen, gözü kapalı inanıp güvenmişsen benim gibi ayrılık, özlem her gün bir az daha büyür.

Onun sıkıntılarını duyup kendi sıkıntıların edersin halbuki anlamsızdır o gitmiştir.
    Bir türlü anlatamazsın kalbine giden birinin sıkıntıları, üzüntüleri senin neyine, bırak kendi baş etsin dersin ''oh olsun'' demek istersin ama diyemezsin.
    Onun için uzaktan uzağa üzülürsün, geceleri dua edersin mutlu olsun, huzurlu olsun diye...
    ama sen ne mutlu ne de huzurlu olamazsın onun gidişi senin bitişin olmuştur

çünkü sen hiç bir şey gözetmeden sevmişsindir...
    ''Hani birini sevmen için görmen gerekmez'' diye bir söz var ya işte sende öle bakmadan, görmeden sevmeye devam edersin o yüzden ne mutlu ne de huzurlu olursun.

Yaklaşan doğum gününde yanında olmak istersin, ilk sen hatırlamak istersin, ilk sen ona hediyesini vermek istersin ama bilirsin ki bunlar imkansız o senden çoktan gitmiştir seni çoktan bitirmiştir.
    ama anlatamazsın kalbine o hep ısrarla yanında olmak ister.

Biliyormusun sen benden gitmemişken, beni bitirmemişken düşünmüştüm ne alacağımı ama şimdi sadece şu geliyor aklıma.
    ahşap bir kutunun içinde küçücük bir kalp ve içinde küçük bir not :
    ''Sana sende olmayan çok özel bir şey hediye etmek istedim....''

Gidişin bitişim tükenişim oldu ama sen her şeye rağmen hep mutlu ol emi...

Hep mutlu ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MutLu OL

MutLu OL

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. mutlu olun mutlu kalın

mutlu olun mutlu kalın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sen hiç aşık olma.. hep mutlu ol arkadaş...

sen hiç aşık olma.. hep mutlu ol arkadaş...

sen hep mutlu ol arkadaş ol mutlu arkadaşım mesajları arkadaşa mutluluk mesajları Hayat zormuş arkadaş, Bugün anladım. İlerleyen her saniye bir sayfa daha koparıyor ömür defterinden. Mutlu olamıyorum arkadaş, Ya da mutlu olmak istemiyorum. Neden mi? Seni unutturuyor bana mutluluk. Seni hatırlamak için gözyaşlarımla dost oldum ben. Ama onlar da tıpkı senin gibi yalnız bıraktılar beni....

Sayfayı Paylaş