gebe
  1. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hep vurmak mi zorundalar sirtimizdan...:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Shirine tarafından paylaşıldı.

Selamlar.. ben birsey danismak istiyordum size.. en az 5-6 senedir biri var konustugum sevdigim ve ciddi dusunuyorduK..bana surekli evlilik yeminleri eden biri,yemin etti ya ben ya hiç diye.. ama dünki gorduklerimden sonra ne fayda.. msnde konusuyorduk dun.. geçen bir baska msnini yakaladim karistirirken ve bi sifresini buldum girdim msnine. açik biraktim bekledim takibe aldim bir kaç gundur. dun iste msnden konusurken benim bir arkadasim (çocukluk arkadasim ve bir zamanlar çok yakindik onunla olsun ailecek olsun akraba gibi yakindik) iste o geldi tuba ismi onunla konusuyordum msnden, sevdigimin msninde yoktu tuba arkadasim ama faceleri vardi birbirinde, tanisiyorlardi yani, hatta tuba arkadasim bizim beraber olmamiz için ugrasmisti. neyse konusuyoruz sevdigim tuba geldi dedi ve konusmaya basladilar faceden.. ardindan birde baktim ki o diger msnine eklemis ordan yazisiyorlar ve ben okuyabiliyorum butun yazdiklarini ikisininde (dogru degildi belki yaptigim ama iyi oldu..) okudum ve ne okuyayim.. çocukluk arkadasimi ablasi gibi goren sevdigim... ona asiliyordu...çok çekicisin yine,kocani çok kiskaniyorum diyordu (ki tuba evli buarada ve 3 çocuklu) sonra kamera bile açtilar birbirlerine karnindan ameliyat olmus karnini açiyor gosteriyor utanmadan.. bide tabi o sirada onunla hasret giderebilmek için sevdigim bana babasina bakicagini dedi musaade istedi(babasi rahatsizda) tamam dedim bekliyorum.. tubaya da ordan diyorki beni sorarsa bilgisayarda olmadigimi dersin diyor...nasil $ok oldum anlatamam 9. kattan düsmü$ gibi oldum. arkadasimda karsilik veriyor onun ilgisine,evli olmasaydim hersey çok daha farkli olurdu,suan burda yazisiyor olmazdik diyordu sevdigime.. sonra sevdigim arada bana yaziyordu guya babasinin basucunda arada bana gelip yaziyor akli bende kaliyormus,sonra tekrar gidiyordu sozde babasinin yanina,ama tubayla yazisiyordu goruyordum..
    ben ne diyim simdi bunlara biri çok sevdigim sozde e$im olucakti,biri çocukluk arkadasim, nasil yaptilar bunu bana, insan arkadasina yaparmi boyle yaaa:(
    simdi tabiki ben o an hemen yikmak ortaligi,bisey olmamis gibi yaptim ne kadar zor olsada.. simdi tabiki bitirecegim ben daha guvenemem buna, ama nasil davranmaliyim, nasil desem,bende mi acitsam onu beni acittigi gibi :( ama onun seviyesine dusmus olurum demi.. uzatmadan bitti desem yorum sebep soylemeden,cunku degmez bile açiklama yapmaya..
    yaaa kafam çok karisik siz olsaniz ne yapardiniz, yardimci olurmusunuz lutfen.... :(

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canım selam aramıza hoş geldin zor bir durum ama yinede çok şanslısın neden diceksin şimdi çünkü 6 yıl bile olsa yol yakınken allahım gerçek yüzünü gösterdi sana düşün evli olabilirdiniz en azından şu anda seni bağlayan bir yük yok zorr biliyorum ama inanki bitiyorr hiç ikileme düşme bir an önce vazgeç ve önüne bak onun ve arkadaşın kişilikleri böyle hiç bir zaman da değişmezlerr

*şiker* ve Shirine bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...

Bir konuyu merak ettim, ikisininde konuştuğunu nasıl görebiliyorsun, sevgilinin pcsine mi girdin ya da kendine mi yönlendirdin. Aynı anda nasıl konuşmaları görebildin burayı merak ettim.

Gel gelelim asıl konuya, bu durum çok iğrenç bir durum. Ne yazık ki tanıyorum dediğimiz bir çok kişiyi tanımıyoruz aslında. Bence gafil avla ve bütün iğrençliklerini yüzlerine vur, her ikisininde.

Shirine bunu beğendi.
  4. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bu çocuk resmen yılanmış hem de çıngıraklı yılan.yine Allah'ın sevgili kuluymuşsun da gerçek yüzünü göstermiş sana iş işten geçmeden. senin ne mal olduğunu anladım de. msn yazışmalarını açıkla ,belki yüzü varsa utanır. ne olursa olsun terk et Allah herkesin karşısına iyi insanları çıkarsın..bir insan 6 sene de olsa kendini, kişiliğini gizleyebiliyormuş ne yazıkki, yıllarına yazık..Allah yardımcın olsun..

Shirine bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım merhaba bence Rabbimin sevdiği kulusun düşünsene o sevdiğim dedğin kişi ile evli olduğunu ve evliyken aynı şeyleri yaptığını. Allahım korumuş seni diyebilirim. Hiç üzülme ikisinden de uzak dur koy tekmeyi çıksın gitsinler iğrenç yaratıklar. Ne öle insandan koca olur neden öle insandan dost. ikiside seni oyuna getirmişler hiç düşünme bile o yazışmaları pc ye kaydediliyorsa çıkar delil olsun fırlat ikisininde yüzüne hatta her ikisinide bir yere kahvaltıya götür orda herşeyi açığa dök delillerinle birlikte :)

Shirine ve kediliDeli bunu beğendi.
  6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yol yakinken anlamissin bunu iyi degerlendir, yoksa daha cok uzulursun.

Shirine bunu beğendi.
  7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

canım üzülme çnkü değmez aksine sevin çok şükür evlenmeden öğrendin bunu ne kadar erken o kadar iyi.sakın üzülme sakın.kendine yazık edersin.direk ayrıl.açıklama ypmak zorunda dğlsin kesinlikle.çok zorlarsa anlatrsın böyle böyle diye.

Shirine bunu beğendi.
  8. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyormusun bende öyle düsünüyordum açiklama yapmaya bile degmez, zaten yapicak halde degilim kafam çatlicak, biliyorum üzülmeye degmez ama iste yinede üzülüyor insan elinde olmadan. çok ogrenmek istersen sebebini ayrilmamin, diyecegim ki 'bir ruya gordum uyandim ve bitti, illa ki ortaya nedenini koymami istiyorsan kendine bak, kendinde ara bulursun cevabini' bu yeter herhalde ona açiklamadan açiklamis olurum. yada hiç birsey dememk lazim, deliye dönsün dursun eger azicik sevdiyse deger verdiyse..

9. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Selam, hosbuldum tesekkur ederim canim.
    çok haklisin geç olmadan ögrendim, biliyormusun o gordugumde anlatikklarimi ALLAHIMA sükrettim, ve ne kadar sükretsem azdir, yok boyle bisey yaaa ikisinden de igreniyorum.. zor olucak ama zamanla alisirim herhalde, yanimda olurmusunuz;(

10. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba *****,
    maalesef çok igrenç mi igrenç... ALLAH'im kimseye yasatmasin. bazen insanlari tanimaya bir ömür bile az.. annem hep der bazen 30 küsür yillik evlilikten sonra bile bazen yeni seyler ogreniyorsun e$in hakkinda..

Yazilarini nasil gördugüme gelince canim açiklayayim: simdi yeni messenger de biliyorsundur ayni msn'e bir kaç yerden ayni anda baglanabiliyorsun,mesela benimki çogu zaman açik çevrimdisi olarak,bazen ablamlarin ordan giriyorum,ve benim evdeki açik olan msnim kapanmiyor,mesajlarda her iki bilgisayara gidiyor.
    ama ben simdi hotmailden girdim maillere bakmak için,ve ordan da baglanabiliyorsun 'web messenger oturumu aç' diye yaziyor maillere bakarken açtim da web messengeri internet tarayicimdan ve ne yaziyorsa kime yaziyorsa hepsini goruyorum pencere açiliyor tarayicimda msndeki gibi. bilmem anlatabildim mi benim türkçe çok süper de degil.

11. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aminnn sagolasin ALLAH kimsenin karsisina boylelerini çikarmasin.. yazik ki ne yazik o yillara, o hayallere:( zaten zor guveniyordum simdi daha guvenmem erkeklere..

12. Shirine

Shirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim benim yaaa çok guzel fikir seninkide çok sagol bu durumda beni gülümsettin yaa ALLAH da seni güldürsün daima:)
    yaaa ama kaydetmeyi hiç akil etmemistim, haklisin yaaa kaydedeyim delil olur çunku kesin inkar eder soylersem. bu gece goruseceklermis msnde sabaha kadar kaydetmeye çalisicam.
    Dûn de gorustuler saat 4e kadar, sonra arkadasim gormus bi ara msnde oldugumu onu beklerken konusmak için, konusmuyormusunuz diyor sevdigime, oda yok bu msnde yok beni yok biliyor pcde diyor, arkadasimda alay edermis gibi 'yazik' diyor, orda zor tuttum kendimi yazmamak için istesem bende yazabilirim oyle bir surpriz mi yapsam acep:)

13. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bence yazma bakalım daha neler söylicek belki sevdiğin birinede kancayı takmıştır, kaydeder kurtarırsın ya da sana önceden yaptıklarını anlatır, sende öğrenmiş olursun, bi dahasına dikkatli olursun. bu tiplerde ne numaralar vardır daha kimbilir,şeytanın bile 6 ay staj yapması gerekir bunların yanında :)

Shirine bunu beğendi.
  14. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

aynen cnm hiç açıklama yapma boşver haketmiyo hiçbişeyi.bir tek kelimeni bile haketmiyo.

Shirine bunu beğendi.
  15. Kader08

Kader08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aramıza hoşgeldin Shirine. Ne söyleyecegimi bilmiyorum berbat bir durum, kendimi senin yerine koyuyorum da ben ne yapardım bilmiyorum. İçimden bir ses yaptıklarını yanlarına bırakmazdım derken diger ses hiçbir şey söylemeden onu terk ederdim bir acıklamayı dahi hak etmiyor diyor... Aslında önemli olan senin gercekleri görmendi, evlenmeden o kişiden kurtulmandı. Bence cook şanslısın. Umarımm her şey cok güzel olur onlar da Allahndan bulsun.

Shirine bunu beğendi.
Hep vurmak mi zorundalar sirtimizdan...:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz tatilde hep evde mi?

Çocuğunuz tatilde hep evde mi?

ergenliği sağlıklı geçirebilmek için neler yapılmalıdır ergenlik dönemini sağlıklı geçirebilmek için neler yapmalıyız anne evde mi tatilde evde ne yapılır Çocuğunuz tatilde hep evde mi? Çocuklar değişik ruh hallerini, kendilerine özgü bazı şifreler eşliğinde dile getirebilirler. Örneğin; İlgili Bağlantılar ; “Sıkıldım” diyen bir çocuk aslında karşısındakine “Benimle oynamanı...
  2. Vurmak

Vurmak

Kapıya veya başka bir yere vurduğunuzu gördüyseniz, ciddi haberler alacağınız anlamına gelir.Rüyada birisini vurmak ona iyilik etmektir. Vurulmak ise büyük sevinç ve yardımdır.Birisini silahinizla vurarak öldürdügünüzü görmek, bir yerden acele bir haber alacaginiza. bir düsmaninizin ölüm haberini duyacaginiza delalet eder. Bazilarina göre; rüyada bir kimseyi yumrukla vurdugunuzu görmek, namaz...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Hep Böyle mi Olur

Düş Sokağı Sakinleri - Hep Böyle mi Olur

Hep böyle mi olur? Hep böyle mi biter? Bak işte değiştin Seni de kandırdılar Nerde düşlerimiz nerde sokaklar Bir nefesin çıkışı kadar kolaydır ihanet Biliyorsun biliyorsun... İnsan ümit ederek yaşar Sen hiç beklemedin Bulduğunu sandın ama Kolay değil anlamak Hep alarak yaşadın Vermek güçtü biraz Görmek zaman ister kaçmak en kolay Biliyorsun biliyorsun... Oysa yitirdiklerimiz...
  4. Bebeğim hep uyuyor normal mi

Bebeğim hep uyuyor normal mi

İyi aksamlar 1 aylik bebegim var nerdeyse gece ve gunduz uyuyarak geciriyor 1 aylik bebegi olan anneler bu durum normalmi sizce , zorla uyandiriyorum emzirmek icin emerkende uyuyor

Sayfayı Paylaş