gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

hep yandım hep ağladım

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hep yandım hep ağladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hep seninleyim!

hep seninleyim!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hep benimle

Hep benimle

Her şeyden önce sana, kalbimin en dip köşelerinde kalan, sevgi parçacıklarını çıkarmama ve onları birleştirmeme yardım ettiğin için... Ve büyüdükçe büyüyen bu sevgimi nereye sığdıracağımı bilemezken bana kollarını açtığın için... Ellerimden tutup beni ayağa kaldırdığın ve sarıp koruduğun için... Bana cesareti öğrettiğin için... Sabahları güleryüzle uyanmamı sağladığın için... Günaydının...
  3. Hep Gidenlerin Yasını Tuttu Yüreğim

Hep Gidenlerin Yasını Tuttu Yüreğim

Hep gidenlerin yasını tuttu yüreğim… Gitmelerim olmadı ki benim.. Gidenlere tanık oldum da, Bir ben ögrenemedim gitmeyi... Fırsatım olmadı belki de.. Gidişlere aglarken, gitmelere varamadım.. Gitmek icin gelenlere actım gözlerimi.. Sonra ne mi oldu? İzledim sessizce gidişleri… İzlerken, kendimi unutmusum… Sarılmışım yalnızlığıma… Anladım artık…! Gidenlere ait benim...
  4. Hep seni

Hep seni

HEP SENİ...... Dünya döndükçe Nefes alıp verdikçe Zaman akıp geçtikçe Hep seni seveceğim Sensizlik içimi acıttığında Sana ihtiyacım olduğunda Bütün dualarımda Hep seni dileyeceğim Çalsada kapımı umutsuzluk Gözyaşı olup aksa da mutsuzluk Olmaz deseler de sevgide sonsuzluk Hep seni dileyeceğim
  5. hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

hayatımızda hep isteyipte olamadığımız yada yapamadığımız şeyler

sevgili melekler hepimizin hayatta olmasını istedimiz şeyler vardır yada yapmak istedimiz:dilektut: mesela ben okuyup bir hemşire olmayı çok istedim ama şimdi bir teksil atölyesinde makinacıyım:yahoo: ya sizler melekler fikirlerinizi bekliyorum:ar4fd:

Sayfayı Paylaş