gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hepatit B hastalığının belirtileri nelerdir? videosu

Konu, 'Hepatit Nedir' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hepatit b belirtileri hpt b hepatitis belirtileri hepatit nelerdir hpt nedir Hepatit B hastalığı ile ilgili belirtileri içeren uzman doktor tarafından yapılan açıklamalar arkadaşlarım.
    [uzmantv]Z0PVTPD9I2r[/uzmantv]

2. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    bende hepatitis b tasicisiyim. ALLAH beni cocuklarima bagislasin

Hepatit B hastalığının belirtileri nelerdir? videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinsi hastalık Hepatit B

Sinsi hastalık Hepatit B

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Zeki Karasu, Hepatit-B'nin birçok hastada önemli belirtiler göstermediğini, bu nedenle de "sinsi" bir hastalık olduğunu belirterek, "Hastalık ilerleyince, zamanla hastalarda birtakım yakınmalar ortaya çıkmaya başlıyor. Yüzde sararmalar başlıyor, kanamaya meyilleri artıyor, ciltleri morarıyor"...
  2. Hepatit A hastalığının belirtileri nelerdir? videosu

Hepatit A hastalığının belirtileri nelerdir? videosu

hepatit a belirtileri Hepatit A hastalığı ile ilgili bilinmesi gerekenler, nedir, nasıl bulaşır ? N0MTTQ2Xs99
  3. Hepatit C hastalığının belirtileri nelerdir? videolu anlatımla

Hepatit C hastalığının belirtileri nelerdir? videolu anlatımla

hepatit c belirtileri nelerdir Merhaba arkadaşlarım, Hepatit C hastalığının belirtileri nelerdir? videolu anlatımıyla bilmemiz gereken öğrenmemiz gereken şeyleri öğrenebiliriz. Z0QdTdKKuEU
  4. hepatit B hastalığı (sarılık)

hepatit B hastalığı (sarılık)

hepatit B hastalığı halk dilinde sarılık olarak bilinir. benim ailemde de hapatit hastalarımız var. annemin babası yani dedemde bu hastalıktan vefat etmiş. dayılarımda var, abilerimde var rahmetli annemde de varmış bu hastalık ama benim bu hastalığa karşı bağışıklığım var. işte hepatit hastalığının belirtileri, tedavisi ,ve hepatit hastalığı hakkında bilgiler. Hepatit B,karaciğer...
  5. Hepatit B  Hepatitmiyim ?

Hepatit B Hepatitmiyim ?

Hepatit B, karaciğeri hedef alan ciddi ve çok bulaşıcı bir hastalıktır. Hepatit B virüsünün 2 Milyar dolayında insanda bulunduğu tahmin edilmektedir. En sık karşılaşılan ölüm nedenleri içerisinde 9. sıradadır.Hepatit B hafif bir hastalıktan ömür boyu süren, siroz ve karaciğer kanserine yol açabilen farklı sonuçları olabilen bir karaciğer hastalığıdır. Hepatit B Hepatit B Virüsü (HBV) ile...

Sayfayı Paylaş