gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hepatit B nasıl bulaşır videolu

Konu, 'Hepatit Nedir' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hepatitis b nasil bulasir hepatit b nasıl bulaşır hpt hepatit nasıl bulaşır videolu nasil bulasir Hepatit B hastalığının bulaşma yollarının anlatıldığı bir video arkadaşlarım

[uzmantv]Z0TPPVWFIDe[/uzmantv]

Hepatit B nasıl bulaşır videolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hepatit B nasıl bulaşır korunma yolları

Hepatit B nasıl bulaşır korunma yolları

hepatit b nasıl bulaşır hepatit b korunma yolları hbsag nasıl bulaşır hbsag bulaşma yolları bulaşma Hepatit-B enfeksiyonu nedir ? Hepatit-B virüsünün neden olduğu, birincil olarak karaciğerde iltihap ve karaciğer hücre hasarıyla seyreden bir hastalıktır. Hepatit-B virüsü; karaciğere yerleşir. Yalnız insanlarda hastalık yapabilen bir DNA virüsüdür. Virüsler dışında metabolik hastalıklar,...
  2. Hepatit A nasıl Bulaşır ? videolu anlatım

Hepatit A nasıl Bulaşır ? videolu anlatım

Hepatit A hastalığının bulaşma yollarına dair bir görsel anlatım. drTrT02gcj0
  3. Hepatit B nasıl tedavi edilir? videolu anlatım

Hepatit B nasıl tedavi edilir? videolu anlatım

hepatit b nasıl tedavi edilir hepatit b tedavisi nasil tedavi edilir hepatitis tedavisi nasıl bulaşır videolu Hepatit B hastalığının tedavisi ile ilgili yine görsel bir anlatım arkadaşlarım, tabiki bu anlatım uzman doktor tarafından yapılıyor. Hastalıksız günler dilerim. M.C nTdMVQWXs-6
  4. Hepatit C nasıl bulaşır? videolu anlatımla

Hepatit C nasıl bulaşır? videolu anlatımla

hepatit c nasıl bulaşır hpt c Hepatit C hastalığının bulaşma yollarına dair videolu görsel bir anlatım arkadaşlarım umarım yararı olur, qdrMdTOBYsr
  5. Hepatit B Nasıl Bulaşır ?

Hepatit B Nasıl Bulaşır ?

hepatit b kişiye nasıl geçer,hepatit b nasıl bulaşır,hepatit b olduğumu nasıl anlarım,hepatit b nasıl bir hastalıktır,hepatit b nasıl tedavi edilir,hepatit b hakkında bilgiler Bir kişi kan dolaşımında büyük miktarda viral yüke sahipse, büyük olasılıkla virüsü bulaştırır. Virüs HlV’den 100 kat daha bulaşıcıdır, bu yüzden çok küçük bir miktarı başkasını enfekte etmek için yeterlidir. Bu...

Sayfayı Paylaş