gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hepatit c anneden bebeğe doğum sırasında geçermi?

Konu, 'Hepatit Nedir' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

bebeklerde hepatit c hepatit c anneden bebeğe geçermi geçermi HEPATİT C ANNEDEN BEBEĞE DOĞUM SIRASINDA GEÇERMİ?
    EVET...%6 olasılıkla hepatit C anneden bebeğe geçer. İlaveten annnede aids var ise hepatit C nin bulaşma olasığı dahada yükselir.

hepatit.org

Hepatit c anneden bebeğe doğum sırasında geçermi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum sırasında annenin hareketleri

doğum sırasında annenin hareketleri

Doğumun farklı evrelerinde ne adayları bazı pozisyonları ve hareketleri diğerlerine göre daha rahat bulurlar. 1900’lerin başından beri doğum, tıbbi personel, intravenöz yol, epidural ve diğer tıbbi bakım çeşitleri nedeniyle evden hastaneye geçmiştir. Bu annenin hareket özgürlüğünün kısıtlanmasına neden olmuştur. anne pozisyon değiştirdikçe, bebeğin baş pozisyonu, uterus kasılmaları ve pelvis...
  2. Hepatit C Hepatit-C

Hepatit C Hepatit-C

Hepatit -C nedir? C hepatiti ,Hepatitis C virusunun (HCV)’nin neden olduğu bir karaciğer enfeksiyonudur.Önceleri non-A non-B (ne A nede B) hepatiti olarak adlandırılan C hepatiti,1970′lerin ortalarında bulundu.1989 yılına kadar kendine özgü antikorları tespit eden (Anti-HCV gibi) bir test olmadığından , mevcut testlerle gösterilemediğinden ,varlığı bilinmesine rağmen non-A non-B ( ne A ne de...
  3. Hepatit C

Hepatit C

hepatit c, hepatit c belirtileri, hepatit c tadavisi, hepatit c nedir, hepatit c hastalığı EN SİNSİ VE ÖLÜMCÜL HASTALIK: HEPATİT C Aile fertlerinin birisinde bile hepatit mikrobu taşıyan herkes en geç 6 ayda bir hepatitle ilgili muayene yaptırmalıdır. Sinsi ve korkunç bir hastalık olan Hepatit C, kısa zamanda Karaciğeri yıkıma uğratır ve belirtileri farkedilemeycek ölçüde azdır. Hepatit C...
  4. Doğum sırasında bebeğim oksijensiz kalmış

Doğum sırasında bebeğim oksijensiz kalmış

Arkadaşlarım 2 günlük doğum yaptım. Bebeğim normal doğumla dünyaya gelirken biraz oksijensiz kalmış. Şu anda bişi yok ama araştırıyorum acaba bu oksijensiz kalma durumunda bebeğime bişey olur mu ne tavsiye ediyorsunuz bana çok korkuyorum allah kimsenin başına vermesin. Ne olacak şimdi bebeğime bişi olmuşmudur :S Lütfen allah rızası iin yorum yapın yardım edin bana :S:S:S
  5. Doğum sırasında anneden bebeğine gonore geçermi?

Doğum sırasında anneden bebeğine gonore geçermi?

gonore nedir,gonorenin nedenleri,gonorenin belirtileri,gonore tedavisi,bel soğukluğu nedir,bel soğukluğunun nedenleri,bel soğukluğunun tedavisi,bel sooğukluğu hakkında bilgiler Bel soğukluğu nedir, bel soğukluğu etkeni Neisserria Gonorrhoeae (N. Gonorrhoeae) nedir, Gonore mikrobu kadın ve erkeklerde ne tür hastalıklar yapar, bel soğukluğu belirtileri nelerdir, tanısı ve belsoğukluğu...

Sayfayı Paylaş