gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hepsi Artık Üç Kişi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hepsi 3 kişilik şarkıları hepsi 3 kişilik resimleri üç şarkılar grup şarkıları şarkılar
    Hepsi Grubu’nun dağılacağı ve hatta dağıldığı haberler hemen hemen her gün manşetlerde yer alırken grup ilk “üç kişilik” konserine 1 Şubat’ta çıkıyor…

Gülçin’in gruptan bir süreliğine affını istediği iddia edilirken diğer grup üyeleri konserlerini iptal etmemek için yollarına üç kişi devam etme kararı aldı…

Grubun TİM’de vereceği konser grup elemanlarından birisi “izinde” olduğu için iptal edildi… Ancak Hepsi kızları Bostancı Gösteri Merkezi’nde ilk “üç kişilik” konserlerini 1 Şubat tarihinde verecekler…

2. CRAZY_GİRLS

CRAZY_GİRLS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hepsi Artık Üç Kişi
    Paylaşım için teşekkürler bunu öğrendiğim iyi oldu

3. yarenım

yarenım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

uzuldum ben o grubu cok sevıyodum zaten sesı en guzel olanda gulcındı dogruya dogru

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

evet en güsel ses tonu olan gülçindi..yarenime katılıyorum

Hepsi Artık Üç Kişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Penguen Ailesi Üç Kişi Oluyor,Bakın Nasıl...

Penguen Ailesi Üç Kişi Oluyor,Bakın Nasıl...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Grup Hepsi - Üç Kalp

Grup Hepsi - Üç Kalp

Karar ver artık kimi daha çok sevdiğine Kararsız olma sen üzme herkesi Kalbinde kim var o mu yoksa ben miyim Bilmek isterim yolumu çizeyim Sen de üzgünsün bu hayattan hem de nasıl Bir kalpte iki kalp nasıl yaşanır İki kişi seven iki defa ölürmüş Bir kalp yalnız bir kalbi düşünürmüş Ah sen üzgün ah ben üzgün O da üzgün yapma herkes de üzgün Ah sen üzgün ah ben üzgün O da üzgün yapma...
  3. Üç Kişi Vardır ki, Cennete Girmeyecektir...

Üç Kişi Vardır ki, Cennete Girmeyecektir...

"Üç kişi vardır, cennete girmeyecektir: Anne babasının Hukukuna riayet etmeyen kimse; İçki düşkünü olan kimse; Verdiğini başa kakan kimse." Nesâî, Zekat 69, (5, 81)
  4. Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

biz üç kişiydik hikayesi Biz üç kişiydik; Bedirhan, Nazlıcan ve ben Üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek... Adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara Boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek. El tetikte kulak kirişte ve sırtımız toprağa emanet Baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi Yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık Deniz çok uzaktaydı ve dokunuyordu yalnızlık. Gece...
  5. Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

A D her şey değişirken E A yalnız biz aynı kaldık F#m Bm küçücük üç beş kişi E A geçmişle oyalandık A D yollar bitmez gibiyken E A düşlere ulaşılmaz F#m Bm konuşmadan kaybetmeden E A yaşanmadan anlanmaz F#m Bm uzak herşey çok uzak C#m Bm tek sesin yakın bana F#m Bm yok her...

Sayfayı Paylaş