gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hepsi Harika Süslü Sözler ve Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Süslü Sözler Şekilli Mesajlar

Sevgili melekler, sevdiklerinize gönderebileceğiniz, msn, face ya da twitterda kullanabileceğiniz birbirinde güzel şekilli mesajlar, süslü sözler ile karşınızdayız. Bu sözlerle sevginizi, öfkenizi ya da siteminizi kolayca anlatabilirsiniz. :)

(¯`’•.¸ ¸.•’´Ayrılıkları Değil Seninle Mutlulukları Seçtim Seni öyLe Sevdim.•´¯`•.¸¸.•´¯)

`·.¸|¸.·´uçurumların Kenarındaki kelebeğimsin ve sadece benimsin`·.¸|¸.·´

~`° ´~hazan rüzgarlarının getirdiği ayrılıklar içinde sadece bir mutluluksun benim için~`° ´~

`.¸_¸..¸ ¸.esir düştü kalbim ellerine sıkma kalbimi ver geri!.¸ ¸.`.¸_¸.

•´Uzak Durma Bana uzak Durucaksanda Uzakdan Bakma Gülerek Bu mecnuna •´

.·´`·`.¸_¸.Yarım kalan Masalın Yarım insanları durumundayız Seninle`.¸_¸..·´`·

*•. ˜”*°•.˜”*°••°*”˜.•°*”˜ (*************) ˜”*°•.˜”*°••°*”˜.•°*”˜ .•*˜

•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸ (*************) ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•

((¯*.».( ¯*♥ » (*************) « ♥* ¯).«.*¯))

•¤»((¯♥¯))«¤• (*************) •¤»((¯♥¯))«¤•

·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•. (*************) .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

(_¸.•’´(_¸.•’´*♫♪ (*************) ♫♪*`’•.¸_)`’• .¸_)

.•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ (*************) ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˜”*°•.

(¯`’•.¸üzüntülerimiz 1 anlık olsun sevinçlerimiz 1 ömür olsun birtanem¸¸@.•´¯)

`·.¸¸.·´@ her insan güzeldir önemli Olan içindeki güzelliği keşfetmektir @`·.¸¸.·´

`·.¸|¸.·´Yollarımın Son Vardığı Adres Sensin Her Yol Sana çıkıyor bebeğim`·.¸|¸.·´

{~`° ´~}Deniz Gözlerin Kalbimi Çaldı Kalbim Sende Deniz Gözlerin bende Kalsın Bebeğim.{~`° ´~}

ılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılı (*************) ılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılı

˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ (*************) ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪ (*************) ♪♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫♪

✰✰(¯`*•.¸,¤° (*************) °¤,¸.•*´¯)✰✰

♪♫•*¨*•.¸¸ (*************) ¸¸.•*¨*•♫♪

(¯`*•.¸,¤°´✿.。.:* (*************) *.:。.✿`°¤,¸.•*´¯)

✿˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●✿ (*************) ✿●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙✿

Hepsi Harika Süslü Sözler ve Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günaydın mesajları ve sözleri

Günaydın mesajları ve sözleri

günaydın mesajları resimli günaydın mesajları resimli şekilli şekilli yazıları Günaydın Meleklerim günaydııın :) Günaydın, aydınlık ülkemin aydınlık yüzleri günaydıııın. Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk...
  2. Kısa Galatasaray Sözleri ve mesajları

Kısa Galatasaray Sözleri ve mesajları

Kısa Galatasaray Sözleri Galatasaray Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Galatasaray'lı tüm arkadaşlar, bu yazımızda sizler için Galatasaray sözleri ve en güzel Galatasaray mesajlarını paylaşıma açıyoruz. Avrupa Fatıhısın Galatasaray..Türkıyenın Gururusun Galatasaray.. Gökte Yıldızsın Gönüllerde Ay, Bu Senede Sampıyonsun Galatasaray.. Cımbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,Sarının Yanına...
  3. Kısa Harika Mesajlar Sözler

Kısa Harika Mesajlar Sözler

Harika Mesajlar Kısa Harika Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda harika sözler arayan bütün arkadaşlarımız için en güzel harika sözler ve harika mesajları paylaşıyoruz :) Yedi Ayrı İklimden Yedi Çesit Arı Getirseler Yedi Çesit Arı Yedi Ayrı Çiçeği Dolaşsa Yedi Ayrı Çiçekten Bal Yapsa Senin Kadar Tatlı Olamaz... Ben Seni Dün Sevmedim Çünkü Dün Geride Kaldı, Ben Seni Bugün...
  4. Süslü Mesajlar lazım bana

Süslü Mesajlar lazım bana

Arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli ve neşeli günler diliyorum ve benim için özel olan bir arkadaşıma göndermek için sizden Süslü Mesajlar sunmanızı istiyorum şimdiden tşkler.
  5. Kullanışlı ve Modern Tv Üniteleri Hepsi Harika !

Kullanışlı ve Modern Tv Üniteleri Hepsi Harika !

tv ünite modelleri 2012 tv üniteleri modelleri Gelişen teknolojiye ayak uydurmakta hiç geç kalmıyoruz melekler :) Hemen hepimizin evinde bir plazma tv mevcut. Tabi teknolojinin seyrine uygun olarak ta mobilya üreticileri ürün yelpazelerini genişletiyorlar. Şu sıralar hangi mobilya mağazasına gitseniz vitrinde bir tv ünitesi takımı görmeniz mümkün. Değişen hayat şartları, insanın ev döşerken...

Sayfayı Paylaş