gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

'Hepsi' peşine düştü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hikayeleri ile küçük kızların en beğendiği çizgi kahramanlardan Winx Club’ın ilk filmi ‘Kayıp Krallığın Sırrı’ nın Kanyon Cinebonus sinemasında gerçekleşen galaya katılan ‘Hepsi’ grubu minik haylarını yoğun ilgisi ile karşılaştı. Salona girmeleriyle birlikte küçük kızlar tarafından ablukaya alınan gurup üyeleri basın mensupları ile röportaj yapmaları için ayrılan bölümde duramayınca çareyi filmin oynatıldığı salona kaçmakta buldu.

Hala büyümedik
    Türkiye ile birlikte 41 ülkede vizyona giren filmin iki şarkısını Türkçe seslendiren ‘Hepsi’ gurubunun üyeleri, hala büyümediklerini ve kaykaylarının durduğunu belirtirken ‘Filmde seslendirme yapmadık ama teklifler var. Küçük yaşta çalışma hayatına atıldık ve özel hayatımız yok ama pişman değiliz’ diye konuştu.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: 'Hepsi' peşine düştü
    paylaşımın için saol canım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımın için saol canımmm

4. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

5. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler...

'Hepsi' peşine düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Anılar Düştü Peşime

Kazım Koyuncu - Anılar Düştü Peşime

Anılar düştü peşime uyumaz oldum Düşlerim vardı yamacına Varamaz oldum Rüzgarla yarışırken koşamaz oldum Düze çıkmaz yollarım inemez oldım Geçmiş günler düğüm düğüm Çözemez oldum güzelim Sevda yüklü bulutlardan geçemez oldum güzelim
  2. Kazım Koyuncu - AnıLar Düştü Peşime (akor)

Kazım Koyuncu - AnıLar Düştü Peşime (akor)

anılar düştü peşime akor G Dm Em G-dm Em Anılar düştü peşime uyumaz oldum G Dm Em G-dm Em Düşlerim vardı yamacına varamaz oldum C Dm Em Rüzgarla yarışırken koşamaz oldum güzelim C Dm Em Düze çıkmaz yolları bilemez oldum Am G Dm Em Geçmiş günler düğüm düğüm çözemez oldum güzelim Am G Dm Em Sevda yüklü bulutlardan geçemez oldum be güzelim
  3. Hazine 11 liranın peşine düştü

Hazine 11 liranın peşine düştü

Hazine, Ziraat Bankası'ndaki bir hesapta unuttuğu 11 liranın peşine düştü. Hazine Müsteşarlığı'ndan edinilen bilgiye göre, Hazine'nin Ziraat Bankası'nın Yenişehir Şubesindeki hesabının 1979 yılında Ticaret Bakanlığı Levazım ve İdare İşler Müdürlüğü döneminde açıldığı öğrenildi. 1983 yılında Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığının kurulmasından sonra söz konusu hesabın ilgili müsteşarlık...
  4. Düş Peşindeyim Düş Peşime...

Düş Peşindeyim Düş Peşime...

düş peşindeyim düş peşime Bin yıllarca göçüp durmuş bir neslin torunu olduğumdan olsa gerek, bir adrese ömür boyu bağlı kalmayı sevemedim. Gezginlik ruhumda var. Yoksa gencecik bir üniversite öğrencisi iken, saçlarım omuzlarımda, üstümde eski bir kot ve tişört, elimde gitar, sırtımda çanta yollara düşüp oto-stop çekerek hiç bilmediğim kentlere, kasabalara gidişimin başka bir izahı olamaz. O...
  5. Maliye tefecilerin peşine düştü

Maliye tefecilerin peşine düştü

Maliye Bakanlığı, ekonomik krizi fırsat bilip de, tefecilik yapan factoring şirketlerinin peşine düştü. Factoring şirketleri nezdinde ilk vergi incelemesini Maliye Teftiş Kurulu başlattı. Denetim birimlerinin son 10 yıllık dönemdeki sektör incelemelerini büyüteç altına alan Kurul, risk analizleri sonucunda factoring sektöründe geniş çaplı denetim kararı aldı. Bu çerçevede Maliye Bakanı Kemal...

Sayfayı Paylaş