gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

hepsi yaşamak için mücadele!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hepsi yaşamak için mücadele! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hepsi yaşamak için!

hepsi yaşamak için!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaşamak İçin Güne Acele Et

Yaşamak İçin Güne Acele Et

Öyle sabah uyanır uyanmaz yataktan fırlama! Yarım saat erkene kurulsun saatin, Kedi gibi gerin, ohh ne güzel yine uyandım diye sevin.. Penceri aç, yağmur da olsa, fırtına da olsa nefes al derin derin Yüzüne su çarpma, adamakıllı yıka yüzünü serin serin Geceden hazır olsun, yarın ne giyeceğin Ona harcayacağın vakitte bir dilim ekmek kızart Çek kızarmış ekmek kokusunu içine Bak...
  3. Keneyle mücadele için hastane kurulacak

Keneyle mücadele için hastane kurulacak

Ankara'da kurulacak merkezde teşhis ve tedavinin yanı sıra araştırma da yapılacak. Kırım Kongo kanamalı ateşi (KKKA) hastalığına karşı alınacak önlemleri konuşmak üzere bir araya gelen Sağlık, Çevre ve Tarım bakanlarının toplantısında, zoonoz hastalıkları (hayvansal kaynaklı hastalıklar) merkezi kurulması kararı alındı. Ankara'da kurulacak merkezde teşhis ve tedavinin yanı sıra araştırma da...
  4. Bugun yaşamak gelmiyor içimden

Bugun yaşamak gelmiyor içimden

I$te $imdi anlıyorum seni sevdiqimi.. Hanqi kaLp var ki ; sevdiqinin dizi kanasa 7.5'lik depremLerden büyük yara aLmasın.Hanqi kaLp var ki ; o darmadaqınken sırf onun için imkansız denirken kendini toparLamasın .. YıLdızLardan özenti umutLarım dan serum yaptım bu qece hastane odanın penceresini acık bırak yüreqine serum qetireceqim .. ÜzüLme diyorsun ya hep bana ; üzüLmeme izin...
  5. Tam yaşamak için ideal bir ev

Tam yaşamak için ideal bir ev

Havuzlu ev örnekleri Havuzlu villa örneği Eğer siz de huzur dolacağınız sade ama güzel bir yapıda ev hayal ediyorsanız bu evi beğeneceksiniz. Havuzlu villa çok hoş görünüyor. Küçük ama tam yaşamak için ideal bir ev. dubaideki villalar kadar gösterişli değil ama çok güzel yinede.

Sayfayı Paylaş