gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hepsiburada.Com dan alışveriş yaptım şikayetçiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım bu ayın 11 inde bir tane cep telefonu aldım HTC diye paralarını havale şeklinde ödedim ve bu tarihe kadar yani 18/08/2011 tarihine kadar dönmediler bende iptal ettirdim yarın paramı alacakmışım. Bu nasıl bir site anlamış değilim ya, bu tür sorunlarla karşılaşanlar varmı ?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben internet üstünden çok sık alış veriş yapanlardanım. Senin bahsettiğin sitedende bir çok alış veriş yapmışımdır. Yaşadığın sorun tarihle alakalı olabilir. Kampanya bitimine kadar ürün çıkışı yapılmıyor. Bu şehir fırsatları, vip dükkan, markafoni gibi sitelerde de geçerlidir.Benim tavsiyem müşteri hizmetleri ile birebir konuşmanızdır. Eğer ki teslimat adresinde yazdığı gibi değil de farklı günlerde geliyorsa bir hata var demektir.

Hepsiburada.Com dan alışveriş yaptım şikayetçiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alışveriş arabasından koltuk yapımı:))

alışveriş arabasından koltuk yapımı:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İnsan ve maymun gen alışverişi yaptı

İnsan ve maymun gen alışverişi yaptı

gen alışverişi nedir gen alışverişi Bilim insanları insan ve şempanzenin atalarının, binlerce yıl boyunca çiftleşerek ‘gen alışverişi’ yaptığını ortaya koydu. Evrim sürecinde, insan ve şempanze 6.3 ila 5.3 milyon yıl önce birbirinden ayrılmaya başladı. Ancak bu ayrılık, her iki cinsin birbirinden gen almasını engellemedi. Bir başka deyişle, her iki ırk tarihte uzun bir süre...
  3. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...
  4. Unutkanlıktan Şikayetçiyseniz

Unutkanlıktan Şikayetçiyseniz

Unutkanlık yaşlı genç herkesin sorunu...Unutkanlık sorunu, yaşlanan insanın en önemli korkularındandır. Özellikle 50′li yaşlar sonrasında ufak tefek unutkanlıklar ile ciddi bellek sorunları birbirine karıştırılır. Orta yaşlıların nerdeyse yarısı kendilerinde bir bellek kaybı sorununun başladığını zanneder. Hemen belirtelim! Bunların çoğu küçük ve hoş unutkanlıklardır. Hayatı tatlandıran...

Sayfayı Paylaş