gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Her Acı Bir Gün Siliyor Benden

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Her Acı Bir Gün Siliyor Benden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her gün bir dua

Her gün bir dua

Esselam.. en zor anlarimda..üzüldügümde sikintili oldugum zamanda en cok ihtiyacim olan sey duaydi.. ve kendimde dua ettikce rahatladiigmi ferahladigi hissettim.. "Iste Kulum vereyim" buyuran Rabbime acilan eller bos cevrilmez..cevrilmeyecektir.. bu baslik altinda sevdiginiz dualari veya kendi yaptigimiz dualari..icimizden dökülenleri yazsak.. Mevla Ar$i alaya yükselen ve kabul...
  2. bende bir köse acayım :)

bende bir köse acayım :)

Merhaba kızlar burası benim topiğim gelin yamacıma sohbet edelim :)
  3. Neslihan - Her Gün Bir Umut

Neslihan - Her Gün Bir Umut

Her gün bir umutla uyandım Umuda bağlandım Geceye zor vardım Ama geceler ağladım Karalar bağladım Sabaha zor vardım Aman Allahım bir sen anlarsın Aman Allahım bir sen duyarsın Aman Allahım bir sen alırsın Of Allahım beni alır mısın Her gün bir ümitle uyandım Ümide bağlandım Geceye zor vardım __________________
  4. ..Her Acı Bir Gun Siliyor Benden... Yarım Kalanlara Ragmen!!

..Her Acı Bir Gun Siliyor Benden... Yarım Kalanlara Ragmen!!

her acı bir günah siliyor benden yarım kalanlara rağmen
  5. Her gün bir bardak için

Her gün bir bardak için

Ben normalde bir bardak suyu zor içen bir insanım.Annem tutturmuş kızım elma sirkesi iç diye.Zayıflarsın diyor.Ama ben naısl içerim onu midem kaldırmaz.Hadi sirkeden geçtim turpun suyunu nasıl içerim:SBen içemem melişlerim ama siz için.Mutlaka için bari siz sağlıklı kalın:) Böbrek taşı, astım, sarılık ve romatizmanın ilacı...Vücuda başka yararlarının yanı sıra özellikle ''karaciğerin...

Sayfayı Paylaş