gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

her an

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: her an
    emeğine sağlık

her an konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Her Şey Bir An

Nilüfer - Her Şey Bir An

hayat bundan böyle beni aldatamazsın ne yollardan geçtim ben kandıramazsın hayat kolay kolay beni ağlatamazsın bundan böyle canımı acıtamazsın neler neler gördük göğüsledik senle bana ait çok sey kaldı sende daha neler söyler gönül dile gelse hani verdiklerin hani nerde yalan yalan her şey bir an,aman kaybetmeden,kıymet bilse insan yanar sonra yanar inan herşey ölüm gibi,herşey bir ann...
  2. SeNiN Her ANınDa SeNiN'LE OLmaK

SeNiN Her ANınDa SeNiN'LE OLmaK

Ey Sevgililer Sevgilisi, Efendiler Efendisi, Güzeller Güzeli Efendim!Yüreğimizdeki tüm muhabbet,sevgi,selâmlar Sana olsun. Ya Rasûlallah! Senin doğduğun gün,toprak olsaydık,taş olsaydık,güneş,yıldız,ay olsaydık da Senin gelmenle bayram etseydik.Çünkü gelen Sen’din.Sen,Sevgililer Sevgilisi’ydin. Abdulmuttalip gibi sevinseydik,doyamasaydık Sana.Muhammed ismini koyarken büyük sevinç duysaydık...
  3. Maliyeciler her an kapınızı çalabilir

Maliyeciler her an kapınızı çalabilir

Maliye Bakanlığı kira vergisi için baskınlara başladı. Denetçiler daha çok hafta sonu mesai yapıyor. Maliye Bakanlığı, kiralara banka üzerinden ödeme yükümlülüğü getirilmesinin ardından, beyanname dönemi öncesi etkin denetim başlattı. 1 Şubat’tan itibaren büyük şehirlerde başlatılan denetimler kapsamında Maliye araçları, mahalle muhtarlıkları önünde kamp kurdu. Vatandaşların evlerinde daha çok...
  4. sagopa kajmer-değişebilir her an adres

sagopa kajmer-değişebilir her an adres

Dj Funky C] Yo! It's time to play the fair game Not the fuckin take the shit away from my man game It's time to give it up for what you earn game What you get game, give your game your own name It doesn't have to be the same Patience, effort, hard work anad dedication Yoy give it your all can't get no recognition When will someone realize and analize İnstead of all the people always tryin to...
  5. Her an Seni Yaşıyorum

Her an Seni Yaşıyorum

Aşk mektupları, söylenemeyen sözler, karşılıksız sevgiler, aşk, tutku sizler için burda melekler... aşkı seviyorum,kalbimin çırpınırca atışlarını duymayı seviyorum,gözlerimin onu arayışını, sesini duymayı özlüyorum aşk seni seviyorum... Seviyorum seni...Canımdaki yasayan can..Her an seninle yasıyorum..karanlık gecemde gözlerin düsüyor bir yıldız gibi..Üsüyen günüme sevgin sıcaklıgıyla...

Sayfayı Paylaş