gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HeR aŞk BaşLadıĞı yüRekTe biTer

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

HeR aŞk BaşLadıĞı yüRekTe biTer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Aşk Bitermiş

Her Aşk Bitermiş

Aşk bu, Geliyorum demeden geliyor, Gitmiyor Unutmak Öğrenmekten daha çok zaman alıyor Bilgi ceza, bilgi suç Taşımak ağır Ben aşkı yüz metreden tanırım Yeni değil bu yalnızlık Ne sokaklar ne evler bildik İyi gelir ilk zamanlar Yaşadıkça biz öğrendik Her aşk bitermiş birgün bildim Her aşk bitermiş öğretildim Gözüm aynı göz, ruhum eski Sözüm aynı, susmam yeni Günüm aynı gün, geceler eski...
  2. Aşk Hiç Biter Mi?

Aşk Hiç Biter Mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

ask bu geliyorum demeden geliyor gitmiyor unutmak ogrenmekten daha cok zaman aliyor bilgi ceza bilgi suc tasimak agir ben aski yuz metreden tanirim yeni degil bu yalnizlik ne sokaklar ne evler bildik iyi gelir ilk zamanlar yasadikca biz ogrendik her ask bitermis birgun bildim her ask bitermis ogretildim gozum ayni goz ruhum eski sozum ayni soz susmam yeni gunum ayni gun...
  4. gelirsem biter aşk

gelirsem biter aşk

Düştüm dedim...elinin tersinde Hayır !!! dedi Düş olsan farketmezdim seni... Sevgim sana güç veriyormu diye sordum... başını çevirdi yüzünde kalmamış takatla Hayır!!! dedi inatla öyle olsa yıkılmazdım her Seni Seviyorum deyişinde... Özledinmi beni dedim.. sustu nefesini en derinden aldı özlenmezmi dedi... Git dedim... GİT... sen kalınca genişliyor bu dünya ve kayboluyorum...

Sayfayı Paylaş