her ay gebelik hayali kuranlar

bur-ay

Hamiş Melek
her ay gebelik hayali kuranlar
merhaba kızlar ben iki sene kadar önce kürtaj olmak zorunda kaldımo günden bu yana da her ay adetime bir hafta kala bende bir mide bulantısı bir baş dönmesi bel ağrısı yani anlayacağğınız tam hamilelik belirtileri yaşıyorum ama hep sonu hüsran oluyor galiba benim derdim psikolojik düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor içinizde benim gibi olan var mı yazarsanız sevinirim bunu birileriyle paylaşmaya gerçekten ihtiyacım var.

meraba kizlar gebelik için bitkisel ne duyduysam yapmaya çalışıyorum soğan kürü incir kürü bitkisel karışımlı macunlar.... nedense sonuç hep olumsuz bazen her şeyi oluruna bırakayım diyorum sonuçta verecek olan Allah elbet bir zamanı vardır Allahtan umut kesilmez rabbim inşallah hayırlısını versin bu arada meryem suresini okuyorum 41 gün okunacakmış yeni başladım bakalım bitirince nelerolacak umarım rabbim bu sureninvesilesiyle yüzümü güldürür inşallah yeni yılda bebek özlemi çekenler muratlarına ererler

canım inşallah bigün müjdeli haber alırsın psikolojik senin bence belkide ondan olmuyodur beynini rahat tut bu da engelliyo Allahım sana ve tüm bebek isteyenlere anne olmayı nasip etsin Amin

Geri