gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Her bakışımda iltihap tutan bir yürek

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. blmr_dnz

blmr_dnz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Her bakışımda iltihap tutan bir yürek

cok guzel canm saol

3. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Her bakışımda iltihap tutan bir yürek

emegine saglik canim

Her bakışımda iltihap tutan bir yürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her güne bir başka uyanıyor acemi yüreğim. Deniz, kokusuna küsmüş sanki. Çünkü ne kadar söylenmesi gereken söz varsa susmuş. Söz geçiremediğim deli taylarım var çünkü: “Söze daha zaman var” diyor! Oysa biliyorum ki, yaşam kendini yenileyerek yürüyor... Yineleyerek değil! Derin bir nefes alıyorum. Sonra hangi dağın beni saklayacağı sorgulanıyor. Çünkü suç işlemekten korkuyorum....
  2. Bir Yürek Değse Yüreğime

Bir Yürek Değse Yüreğime

yürek Bir yürek değse yüreğime Duru su gibi akacak tüm renklerim Baştan başa boyayacağım saçlarının her telini Gülümseyeceğim en basit sıradan bir güne Sanki bir yürek değse yüreğime Yedi göğe doğacağım güneş olup Aydınlatacağım yüreğimdeki karanlık şiirleri Mutluluğun rengi nedir? Bir yürek değse yüreğime Kaç renge boyanırdı gözleri elleri Terkediyorum bu gece tüm inandıklarımı...
  3. Bakış açısı her şeydir

Bakış açısı her şeydir

bakış açısı, nedir, kadın, psikoloji, nasıl olur, ilgili herşey burada meleklerim kadın sabah kalkmış aynaya bakmış ve kafasında yalnız 3 tel saç görmüş. 'hmm...' demiş... 'Galiba bugün saçımı örgü yapacağım.' Öylede yapmış günü harika geçmiş... Ertesi gün kalkmış aynaya bakmış...Kafasında iki tel saç kalmış...'Hımm...' demiş.'Bugün saçımı ikiye ayıracağım' dediğinide yapmış, harika bir...

Sayfayı Paylaş