gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

her bir bahar birtek cicek gibi

Konu, 'Dini Resimler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x584 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın[​IMG]

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: her bir bahar birtek cicek gibi
    ellerine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: her bir bahar birtek cicek gibi

çok güzeller uğur böceği başka güzel eline sağlık.

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: her bir bahar birtek cicek gibi

emeğine sağlık

her bir bahar birtek cicek gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her zaman yaptığın gibi!

Her zaman yaptığın gibi!

İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her zaman yaptığın gibi yine gidebilirsin... Ben cümlelerimi sensizde kurarım..Bak sensiz sabahada kalkabiliyorum ne güzel..Yine ötüyor kuşlar ne kadar güzel melodileri..Unuttum mu ki çoktan senin sesini... İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her...
  2. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  3. Zara - Baharda Kuşlar Gibi

Zara - Baharda Kuşlar Gibi

baharda kuşlar gibi akor baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma nota notaları açan Baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma Susamıştım sevgiye çiçekler sundum sana Seversin diye, seversin diye İstemem senden başka birini Tamamlıyoruz birbirimizi Kusurumuz sevilmek sevmek olursa Kusursuz olmaz insan hayatta Baharda kuşlar gibi geldin kondun dalıma Susamıştım sevgiye çiçekler sundum sana...
  4. Tan - Her Bahar

Tan - Her Bahar

Eser rüzgar Dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınır mı Ben her bahar mutsuzum Geçici sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Ne yazık her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum Göçen kuşlar Çaldılar baharımı Ben yarından...
  5. Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Tan - Ben Her Bahar Mutsuzum

Eser rüzgar dağıtmaz efkarımı Ben yarından umutsuzum Böyle biçare kalınırmı Ben her bahar mutsuzum Geçiçi sitem edip Acıyı içeceğim Kendime fırsat verip geçeceğim Hayallere dalıp mutluluğu göreceğim Benim için mutlu olmak hayal kurmak Ben her bahar Ben her bahar Ben her bahar mutsuzum... Göçen kuşlar çaldılar baharımı Ben yarından umutsuzum Hasret tüketti umutlarımı Ben her...

Sayfayı Paylaş