gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Her Bir Filmde Başka Angelina

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Her Bir Filmde Başka Angelina

çok hoş bir kadın seksi ve kaliteli emeğine sağlık.

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Her Bir Filmde Başka Angelina

çok hoş bi kadın ama... çok güzell benceee.. :D
    emeğine sağlık canım

Her Bir Filmde Başka Angelina konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sanatın her dalı bir başka zarifdir

sanatın her dalı bir başka zarifdir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mustafa Sandal - Bir Başka

Mustafa Sandal - Bir Başka

unutmazsan gönlüm bekliyor,aşkını istiyor ne kadar uzak olsanda bir masalda kalbim ağlıyor,hikayeyi dinliyor ne kadar anlatmasanda doğarsan karşıma bütün herşey bir yana değişmez bu manzara sabahtan,akşama artıysan eksilme gel bir başka!!! __________________
  3. Bülent Ortaçgil - Bir Başka

Bülent Ortaçgil - Bir Başka

gittim, gittim hep gittim yollarda eridim bittim ama sen beni anlamamıştım kaçtım kaçtım öyle kaçtım kı bütün dağları aştim ama sen bana yaklaşmamıştın. bilen konuşur, bilmeyen de konuşur bilen konuşur ama bir başka... kostüm kostüm çok kostüm ben senin yanından geçtim sen beni hiç fark etmemiştin hoştun hoştun çok hoştun ama bir doluydun bir boştun ben buna hiç alışmamıştım...
  4. Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her güne bir başka uyanıyor acemi yüreğim. Deniz, kokusuna küsmüş sanki. Çünkü ne kadar söylenmesi gereken söz varsa susmuş. Söz geçiremediğim deli taylarım var çünkü: “Söze daha zaman var” diyor! Oysa biliyorum ki, yaşam kendini yenileyerek yürüyor... Yineleyerek değil! Derin bir nefes alıyorum. Sonra hangi dağın beni saklayacağı sorgulanıyor. Çünkü suç işlemekten korkuyorum....
  5. Her Yaş Bir Başka Güzeldir Melekler!! Kırışıklıklara Son...

Her Yaş Bir Başka Güzeldir Melekler!! Kırışıklıklara Son...

sağlıklı yaşam güzellik sırları Her yaşın ayrı güzelliği var veyaşamın seyri boyunca, ömrümüzün de el verdiğince tüm bu güzellikleriyaşayacağız. En güzeli ise, bir ömrü tadını çıkararak, güzel yaşamak. Güzel yaşamaktan kastettiğim, hem kendimizi mutlu edecek, her günü dolu birhayatı yaşamak; hem de fiziksel güzelliğimize özen göstermek. Bu paylaşımda değinmek istediğim konu ise fiziksel...

Sayfayı Paylaş