gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Her çerçeve dolmak zorunda değil

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekorasyon örnekleri Boş çerçevelerle dekorasyon

Düğünde, nişanda çekilmiş bir sürü fotoğrafımız var. Hepsini çerçeveletmeye kalksak ne yer kalır ne de çerçeve dayanır:) Ama çerçeve kullanmak için illa içini doldurmaya gerek yok. Bakın boş çerçeve ile nasıl dekorasyon yapmışlar. İşte dekorasyon önerileri;

Her çerçeve dolmak zorunda değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zor Değil

Güllü - Zor Değil

Uzak uzak durma öyle Bu gönlümü yorma böyle Seni sevdim sana yandım Bırak nazı beni dinle Zor değil benim olmak Zor değil aşkı bulmak Hadi gel kollarıma Zor değil mutlu olmak Hadi hadi gel yanıma Hadi hadi gir kanıma Nefesim ol yak içimi Sebebim ol yangınıma Bir kere bak bir gülümse Kul olurum bu gülüşe Gazel gazel hazan gönlüm Çiçek açar sen gülünce
  2. İnce görünmek zor değil

İnce görünmek zor değil

ince görünmek zor değil Sizi olduğunuzdan daha geniş gösteren giyim hatalarını bilirseniz, hem daha şık olabilir hem de daha ince görünebilirsiniz. Zayıf ya da şişman, her koşulda zarif ve narin gösterecek şekilde giyinmenin inceliklerine ne kadar dikkat ediyoruz? Giydiğimiz kıyafetleri iyi taşıyabilmek ve çevremizden iltifat almak, her zaman biz kadınların arzusu olmuştur. İnce yapılı veya...
  3. ince görünmek zor değil

ince görünmek zor değil

ince görünmek zor değil Sizi olduğunuzdan daha geniş gösteren giyim hatalarını bilirseniz, hem daha şık olabilir hem de daha ince görünebilirsiniz. Zayıf ya da şişman, her koşulda zarif ve narin gösterecek şekilde giyinmenin inceliklerine ne kadar dikkat ediyoruz? Giydiğimiz kıyafetleri iyi taşıyabilmek ve çevremizden iltifat almak, her zaman biz kadınların arzusu olmuştur. İnce...
  4. Cilveli Olmak Zor Değil!

Cilveli Olmak Zor Değil!

cilveli olmak Cilveli Olmak Zor Değil! Sevilen, beğenilen ve 'o bambaşka bir kadındır' denilen biri olmak aslında zor değil. Cilveli kadınları taklit ederek siz de onlardan biri olabilirsiniz. Peki cilveli kadınlar ne yapar? Neden erkekler onlardan gözlerini alamaz, onları yere göğe koyamaz. İşte, uzmanlara göre cilveli olmanın kuralları: - Öncelikle kendine sahip çıkar. Hayatını...

Sayfayı Paylaş