gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Her davete sazanlama atlarsanız sonunuz bu arkadaş gibi olur :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Sazanları genelde bayanlar olarak gösterirler fakat erkek konu bayan olunca daha bi szan oluyorlar.. İŞte sizlere sazan arkadasımızın basından geçen komik bir anı..
    :piha::piha::piha:
    Internet de gine birgun surfen yapiyorum icq de acik can sikintisindan takilirken birden icq den bir mesaj geldi. Icq su olanlar bilirler cok geliyor zaten tanismak niyetinde. Fakat tanismak isteyen bir bayan ise daha da bir enteresant oluyor. Neyse merhaba merhaba nasilsin iyiyim nerdensin surdanim filan diye yazisirken birden sana cok manyak bir teklifim var dedi bende her zaman manyak tekliflere acik oldugumu bildirdim teklifi hemen simdi bulusmakmis cani cok sikiliyormus dersleri iyi gitmemis dedi yani ben bu teklif konusunda biraz durdum ilk defa bir bayan boyle bir teklif ediyor normalde hep tersi olur ben teklif ederim ama hemen o zaman tabiki. Kendisini tanitmasini söyledim izmir li oldugunu ailesinin varlikli oldugunu filan soyledi tabiki bunlar beni ilgilendirmiyor ben kendisinin görüsümü nasil diye sordum bana aynen 22 yasinda 172 cm ve 55 kilo mavi gözlü filan diye anlatti, yani bir pretty women birde bana hic sormuyor bile sen nasil birisin diye. Biraz düsündükten sonra bende cok israr ettin seni mi kiracam bulusaliriz dedim bu arada kendisi bana 200 km uzakda. Benim yanima gelmek istiyor arabasi varmis ben bunu kabul etmedim cunku kiz arkadasim var (bunu ona söylemedim tabiki) sen butun yolu gelme bende bir jestde bulunayim ve ortada bulusalim, oda kabul etti. Agiz tadiyla zamparalik yapacaksak rahatca tanidik olmayan bir serde olsun diye düsündüm. 2 saat sonraya antlastik ortada bir yerde bulusacagiz ben cep telini de istedim verdi aradim konustuk süper tatli seside var hemen yola ciktim yolda giderken dusunuyorum birde ya boyle birsey olabilirmi diye kendime cok sanslisin diyorum bugun yasiyacaksin filan. Neyse ben arabayla nerdeyse ucarak bulusma yerine gittim yoldan ariyorum geliyormu diye biri beni kafaya almasin düsüncesiyle ama geldi arabalardayiz ben indim oda indi bana dogru geliyor bir baktim aman allahim böyle birsey olamaz
    Gerci kendini tanitmasi yuzde yuz dogru ama mavi gözleri sasi vucudu yurüyusu orantugan gibi anlicaniz hicmi hic hosuma gitmedi ama caktirmadim tabiki surda bir lokanta gördüm oraya gidelim dedim orda konusuruz o arabasiyla arkadan geliyor ben hemen bir arkadasi aradim ve beni yarim saat sonra aramasi gerektigini cok acil gelmem gerektigini birsey oldugunu soylemesini söyledim. Oturduk bayanla yemege havadan sudan konusmalar ben bekliyorum tel calsinda kacayim arkadas aradi en sonunda bana hemen gelmem gerektigini bende mahsustan tabi simdi gelemem yemek yiyorum diyorum oda israr ediyor arkadas yani ama ne israr bir ara kendimi tutamadim güldüm ama caktirmadim bozuntuya vermedim vala kiz anladimi onu bilemem, biliyorum ona cok ayip ettim ama yani ne umuyordum ne oldu buyuk hayal kirikligina ugradim, halbuki arabayla gelirken kafamda ne düsünceler vardi kendisinden özür diledim baska bir zaman bulusalim diyerek ordan ayrildim ve son sürat evime döndüm ve bundan sonra resim görmeden kesinlikle bulusmayacagimi prensip haline getirdim
    :piha::piha:​

Her davete sazanlama atlarsanız sonunuz bu arkadaş gibi olur :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atlar Hakkında Bilinmeyenler burada arkadaşlar

Atlar Hakkında Bilinmeyenler burada arkadaşlar

Atlar Hakkında Genel Bilgi Atlar Hakkında Bilinmeyenler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden atların özellikleri hakkında bilgi isteyen misafirimiz ve hayvan sevgisi olan tüm arkadaşlarımız için, atların bilinmeyen özellikleri hakkında bilgiler sunuyor ve at seven tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Atlar Tarihten Bu Güne Kadar İnsalar Tarafından Başta savaşlar...
  2. "At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum!"

"At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum!"

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, burcu esmersoy röportaj Sevgili melekler, başlıkta okuduğunuz bu cümle sunucu Burcu Esmersoy'a ait. Evet, yanlış okumadınız. Esmersoy kendisine yöneltilen nasıl kadınları beğenirsiniz sorusuna bu cevabı vermiş! :S Güzel sunucu Burcu Esmersoy, TV 8'de yayınlanan 'Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var' programına konuk oldu. Güzellik sırlarını...

Sayfayı Paylaş