gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Her Derde Derman Olacak Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dertler ve sıkıntılar için dua, sıkıntılar için hangi dua okunmalı, dertler için okunacak dua Yer gök dua üzerine diyerek sizlere her derde derman olacak ve okunmasın da büyük faziletler olan dua bilgilerini paylaşıyoruz. Melekler Mekanı.Com olarak hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabulünü dileriz.

dua.jpg

Her Derde Derman Olacak Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yok Mu Derdİme Derman Olacak

Yok Mu Derdİme Derman Olacak

derdime derman derdime derman yok hazmedemiyorum yok olmaları ki Nasıl anlatsam nerden başlasam hiç bilmiyorum melekler çekilecek nede çok çilem varmış herşey bu kadar mı üstü üste gelir.ALLAH büyük diyorum mevlama sıgınıyorum ama içim bagırıyo ama beni duyan yok ki sessiz isyan benimkisi.Benim derdim kendi ailem anne ve babam onlar benim canım yaa elimden birşey gelmemesi beni kahrediyo.Belki...
  2. Yürümek her derde deva

Yürümek her derde deva

Yürümek her derde deva ABD'de yapılan araştırmalara göre, yürümenin insan sağlığına pek çok yönden yararlı olduğu tespit edildi. Düzenli olarak yürüyüş yapmanın, kasların kuvvetlendirilmesinden, düşünce potansiyelini arttırmaya, yaşlanma sürecini geciktirmekten zayıflamaya kadar birçok yararı olduğu ifade ediliyor. Mayo Klinik tarafından yayınlanan rapora göre, yüzyıllardır doktorlar...
  3. Karnabahar her derde deva

Karnabahar her derde deva

Karnabahar kış aylarının vazgeçilmez sebzelerinden biridir. Yemek yaparken çok çeşitli seçenek sunmasının yanında özellikle kadınlarda göğüs kanserine karşı koruyan indol-3 karbonal içerir. Karnabaharı pişirirken çiçeğinin yanı sıra 4-5 dal yaprağından da koyarsanız tüm etkin maddeleri elde etmiş olursunuz. Karnabaharda C vitamini potasyum mineral betakaroten ve lif bulunmaktadır. Az suda...
  4. Her derde Deva: Enginar

Her derde Deva: Enginar

enginar enginar, her derde deva, saglik, bahar aylari, arastirma, ile ilgili tüm konulari burada bulabilirsiniz Enginar Bahar aylarıyla birlikte tezgahlardaki yerini alan enginar, sahip olduğu vitamin ve minerallerle tam bir saglik dostu olan enginarın yapraklarının da yenmesi öneriliyor. Posa yönünden çok zengin olan ve karaciğeri temizleyici özelliği bulunan enginarın, faydaları...
  5. Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Meleklerim dertsiz bas yok ama bazen insanin öyle bir duaya ihtiyaci oluyorki, hemen chate giriyoruz mesela kizlar duaya ihtiyacim var benim icin dua edin diyoruz. Hemen chattekiler onun icin o an dua ediyorlar Allah razi olsun herkesten. Artik bunun icin bir topik olsun istiyorum, sorunu derdi olan bizimle burda paylassin isteyende onun ici duada bulunsun günahsiz bir agizla dua edilmis...

Sayfayı Paylaş