Her derde deva..

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Her derde deva..
Her sorununuza bir çözüm var !

16721-4082.jpg

Bugün iş yerimde kadıköy şifa hastanesinin bir sağlık semineri var . Daha çok kadın ve kadın sağlığı ile kadın doğum sağlığı konu alınmış. Seminere kulak verdim aklınıza ne gelirse melişler her konuda kadın deyince ne geliyorsa aklınıza yani..

Özellikle bir ürüne değindiler beni hem şaşırttı hemde sizlerle paylaşmam gerektiğini düşündürdü .. ee sonuçta hepimiz bayanız değilmi..:eek:rkide:

NEW LIFE EVENING PRIMROSE OIL

Ürünüzümüzün adı tam olarak bu .o kadar çok şeye iyi geliyor ki hem önleyici hemde agrı kesici özelliği bulunuyor. ben sizlere az ürün hakkında bilgi vermek istiyorum.

Ürün gamma linoleik asit açısından oldukça zengin buda adet dönemi sorunlarına iyi gelmekle beraber egzama ve mastalji( meme agrısı) açısındanda büyük önem taşıyor.
adetden 10 gün öncesi günde 3 kez kullanılmalı adet bittiği an bırakılmalı .
cilt sağlığı sorunları
mastalji ( meme agrısı)
eklem romatizması
alkol kullanımı
migren

Bu sorunlar açısından önem taşır agrının hafifletilmesi ve belirli kullanım sonrası tekrarlanmaması.

KİMLER KULLANABİLİR
-Adet dönemi sorunu yaşayanlar( üç ay kadar kullanılmalı ayrıca oadetten 10 gün evvel başlanılmalı vücutta agrısız adet dönemi atlatılmakta)
-gögüs ağrısı,şişkinlikve hassasiyeti olanlar
-egzama hassasiyeti olanlar
-nemsiz bir cilde sahip olanlar( kapsul patlatılıp cılde uygulanır)
-menapoz dönemimde olan bayanlar
-romatizmal şikayetleri olanlar( bir çok üründen daha aetkili olduğu kanıtlanmıştır)
-alkol kullananlar( alımdan sonra yatmadan hemen önce alındıgı taktırde olumsuzlukları en aza ındırır.)
-migren şikayetleri olanlar( belirli süre kullanım sonrası agrı en aza indirme özelliği bulunur)

Ewet melişler hocamızın(prof. ) anlattığı şekilde tek tek yazdım sizler için fiyatı hakkında ise eger ki yanlış hatırlamıyorsam 34 tl gibi bir rakkamdı ve sigorta tarafından karşılanmamakta . eczanelerden temin edilebilir en büyük özelliği kimyasal deilde bitkisel olması .

Kullanan bir çok kullanıcı panele davet edildi ve bir çok kişi ürünü met etti .

Bilginize melişler.

Weee en önemlisi gebe olan bayanlar tarafındanda kullanılabiliyor zaten özellikle gebe bayanlara tavsiye ediliyor. tabi yine içinde kuşku olanlar hekime danışabilirler.

Geri