gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Her Duvak' a Uyan Taçlar

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin taçları, tokaları, 2011 model, en yeni duvak taçları,aksesuarları, saç tokaları burada bulabilirsiniz
    O muhteşem gelinliklerin tamamlayıcısıdır taç ve duvaklar. Saçlarınız da en güzel gününüz olan düğün gününüzde seçtiğiniz tac ve duvağa uygun şekillendirilir. Taşlı tac modelleri sevenler için uygun olabilir.

Ablamın gelin tacından:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
Her Duvak' a Uyan Taçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvak.....

duvak.....

çocukken tül perdeye sırtımı döner perdenin altını kafama geçirmek suretiyle hayali duvak yapardım kendime.. öyle fotoyu görünce aklıma geldi birden. zaman ne çabuk geçiyor yahu. PS: battaniyelerden yaptığım pelerinleri ve balo kıyafetlerini, evdeki misafir terliklerinden yaptığım hayali topuklu ayakkabıları da sevgiyle anarım alıntı...
  2. gelin başı,gelin tacı ve duvak modelleri

gelin başı,gelin tacı ve duvak modelleri

duvaklı gelin başı modelleri uzun duvaklı saç modelleri gelin başı duvak saç IMG]
  3. gelin duvak ve taç gelin saç modelleri

gelin duvak ve taç gelin saç modelleri

uzun duvaklı saç modelleri duvaklı saç modelleri gelin taclı sac taçlı gelin saçı 2011
  4. Gelinlere Değişik Taç ve Duvak Modelleri

Gelinlere Değişik Taç ve Duvak Modelleri

değişik duvak modelleri taçlı duvak modelleri değişik taç taçlar taclı duvaklar
  5. Uyan...

Uyan...

UYAN... Uyan bak dünya o bildiğin dünya değil. Kus sana verilen uyku haplarını. Sana söylenen yalanları unut bitir rüyaları. En büyük kâbusu en güzel düşün sanma. Uyan, nerde sevgi nerde sevgili. Aylık gezmelere aşk deme artık uyan. Her bitişinde bir daha ayağa kalkamayacağım deme. Düşmeyi görmeden kalkmayı bilemezsin. Uyan bak o pencere sahte, gördüklerin sahte. Ne yaşadığın acıyı nede...

Sayfayı Paylaş